Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintem túl érzékeny a...

Szerintem túl érzékeny a makkom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok. Amikor hozzáérek a makkomhoz úgy, hogy nem nedves akkor hozzátapad az ujjamhoz, elengedem és ilyen bizsergető érzést vált ki belőlem. (Egyáltalán nem élvezem)

Most fürödtem épp le és amikor húztam le a fitymát (fürdés után) az is ilyen fura érzést váltott ki belőlem, pedig nem szokott. Fürdés közben is kipróbáltam, akkor sem volt kellemes érzés ha hozzáértem, de nem volt ennyire rossz. Mit tehetek ez ellen? Félek hogy a későbbiekben a szexuális életemben (ha lesz olyan) gondot jelenthet.



2014. jan. 2. 01:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Többet kellene hátrahúzkodni,mint csak napi fűrdéskor .

Van még időd a sexuális élet elkezdésére,addig még sokat

tompulnak a makkod érző idegvégződései .Nagyon sok korod belit érint,mert most kezditek észre venni,nem csak pisilésre való. XD

2014. jan. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat.

Hokizok amúgy hetente ötször legalább

2014. jan. 2. 11:37
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Próbáld minél többet fedetlenül tartani. Pár nap vagy hét után fogod tudni csak huzamosabb ideig úgy tartani, addigra szokja meg a fityma az új helyét, és a makk is megedződik. Egészségesebb leszel így, a felnőtt férfiak nagy %-nál csupaszon van a makk.
2014. jan. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
8%

Nem tudom az utolsó milyen világban él, de úgy tűnik, hogy Európában legalább is ez nem nagyon menő.


A Távol-Keleten igen, de az nagyon nem itt van.

2014. jan. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolót kérdezném akkor, hogy ő mit javasol mit tegyek? Mert ez a módszer nekem se nagyon jön be. Mert akkor végül is minek lenne fitymája az embernek?

De igazából napról napra javul, azóta sűrűbben mosom, hozzá is érek sűrűbben stb...

És köszönöm nem kérek a faszotokról képet privátba, nem vagyok homoszexuális

2014. jan. 3. 21:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát csak így tovább, ha javulást érzel :) Mire bevetésre mész vele, már úgyis jó lesz.
2014. jan. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!