Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Magas fehérvérsejtszám a...

Magas fehérvérsejtszám a spermatogram eredményben mire utalhat? (15)

Figyelt kérdés
Nagyon komoly betegségtől tartok, már csak reménykedni merek.
2013. dec. 19. 22:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Gyulladásra utalhat, ha magas. Azt kell kivizsgáltatni, honnan jön / prostata, here /
2013. dec. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Attól ijedtem meg, hogy leukocytospermiát írtak, aminek a nevében valahol ott van a leukémia szó is.
2013. dec. 20. 00:23
 3/13 anonim ***** válasza:
Pont fordítva. Nem a leukocytospermia szóban van a leukémia,hanem a leukémiában van a leukoctya,azaz a fehérvérsejtek bizonyos fajtája. De ez mindenkiben ott van,csak nem mindegy,hogy mennyi.
2013. dec. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sajnos mindent kivizsgáltak góckutatás (gégészet, fogászat), vizelet és spermatenyésztés, de mind negatív. Ilyenkor mit lehet még tenni?
2013. dec. 20. 23:29
 5/13 anonim ***** válasza:
Legtöbbször azért vannak a spermiumban a normálisnál több leukocyták(fehérvérsejtek),mert a szervezetben gyulladás zajlik. Ezért volt szükség a góckutatásra. Ha nem találtak semmit,valószínűleg ez csak akut betegség következménye,ami szépen rendbe jön. Viszont,egyáltalán miért végeztek nálad sperma vizsgálatot? Csak azért kérdezem,mert ha meddőség miatt, az lehet ennek a következménye.
2013. dec. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Férfi meddőség miatt. Augusztusban volt egy varicokele műtétem annakelőtte alacsony volt a vitalitás és a morfológia, ami nemzőképtelenségre is utalhatott. Ezért végezték most el. Szerencsére ebből a szempontból most minden jó lett, kivéve a fent említett érték. Előtte is magasabb volt a fehérvérsejtszám, akkor annyit mondott az orvos, hogy ondóhólyaggyulladás. Arra kaptam gyógyszert. Most még nem tudtam vele beszélni, hogy mi ilyenkor a teendő.
2013. dec. 21. 10:30
 7/13 anonim ***** válasza:
Emésztőrendszeri panaszaid nincsenek? Az epéd rendben?
2013. dec. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tény, hogy mostanában tejfölös ételek után csikar a gyomrom, valamint a bilirubin szint a vérben 1 egésszel magasabb volt a referenciaértéknél, de azt mondták azzal ne törődjek.
2013. dec. 22. 19:55
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nem kiugró eltérés. Gyakran "laborhiba" miatt van. De azért kérdeztem rá az epédre,mert mikor bőrgyógyászaton dolgoztam és valamilyen oknál fogva góckutatást végeztünk(gégészet,fogászat,nőgyógyászat) a szokásos gócok negatívak voltak és kiderült,hogy epehólyag volt a góc.
2013. dec. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A 15 nem magas? Egy alatt kellett volna, hogy legyen. Három csillagot kaptam rá. De akkor lehet, mivel minden negatív lett, hogy tényleg nincs semmi. Remélem nagyon komoly dolog nem lehet.
2013. dec. 23. 01:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!