Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Addig nyújtogattam a bránereme...

Addig nyújtogattam a bráneremet, hogy nem áll fel, mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Olvastam a neten a fejés technikáját és sikeresen elsajátítottam, 2 hónapja nyújtogatom a farkamat, de most már eljutottam odáig, hogy nem áll fel, mit csináljak, 20 éves vagyok, de eddig egy centit se nőtt(12 cm), viszont már fel sem áll.2 napja leálltam a nyújtással(fejés), de nem áll fel.
2013. nov. 25. 13:31
1 2
 1/11 anonim válasza:
2013. nov. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2013. nov. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hanyagold a dolgot, de ezután se fog nőni ezzel a módszerrel. Sőt, mással se.
2013. nov. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Orvost kérdezd meg, fogalmam sincsen mit lehetne tenni.

Ha fizikai sérülés történt mondjuk az idegeknél, akkor annak annyi.

Ne minket kérdezz.

És ezért mondjuk, hogy a szerszám méretével két dolgot lehet tenni. Tönkre vágni egy életre vagy elfogadni ahogyan van. Más útja nincsen. (a műtét is kockázatos.)

2013. nov. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Dowd-dal maximalis egyertesben annyit tudok mondani, hogy lehetoleg rogton hagyj fel a nyujtogatassal, ne piszkald, pihentesd es nem artana felkeresned egy urologust, mert lehet, hogy serultek a szovetek, nem artana egy szakszeru vizsgalat.
2013. nov. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerencsétlen.

Minek kell baszogatni? Most legalább egy életre megtanulod, hogy ne higgy hülyeségeknek.

De egyébként szerintem is keress fel egy urológust.

2013. nov. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ez katasztrófa az orvos is hülyének fog nézni
2013. nov. 25. 14:12
 8/11 anonim ***** válasza:

Én értek hozzá. Valamennyire..


Részletezd a dolgot, fogalmam sincs mit csináltál eddig magadon, pedig kéne tudni mert lehet hogy semmit, és csak szimplán most lelkileg nincs 'kedved' felállni.


Meg lehet hogy bajt, bár erre kicsi az esély.

2013. nov. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hajnalban, amikor pisilni kell/ kelsz fel, akkor sem áll fel?

Húgy merev sem lesz? Nemi vágy van? Folyamatosan ment el, vagy hirtelen? Mikor volt előtte "használva"? Akkor mire: maszturbálás, vagy lánnyal?


Mert elég nehéz azzal a technikával olyan nagy kárt tenni a pénisztörzsben, aminek következménye lehetne az elmaradt merevedés. Ideg, vagy véna sérüléshez eléggé hevesen kellene csinálni.


Inkább egy fajta inger megszokásra gyanakszom.... szóval pár nap múlva működnie kell. Ha ez nem történik meg, akkor viszont orvos lesz belőle, ha tetszik, ha nem.

2013. nov. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdező

Nem itt kéne nyomkodnod a GYk-t, hanem ott kéne lenned a dokinál.

Ha valami megsérült, minden óra számithat amig menthető még.

Most nem az a lényeg, hogy mi mit szólunk, hanem az, hogy az életben lesz e a még merevedésed? Szerinted melyik a fontosabb?

2013. nov. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!