Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van köztetek, aki így van...

Van köztetek, aki így van körülmetélve? Tovabb lent

Figyelt kérdés
na szoval az egyik baratom ugy van korbemetelve h az a bordarabka meg van hagyva es ott log, de nem megy ra a makkjara :-S van kozotettek olyan es mien az ? csak normalis valaszokat lecives . koszonom elore is!
2009. nov. 18. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
ebből semmit se értettem
2009. nov. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Biztos nem csinálták meg azt, hogy félig leszedték, másik felét meg otthagyták, hogy himbálózzon.

Gondolom fiatal vagy és még azt sem tudod mi az a körülmetélés.

2009. nov. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Nálam úgy csinálták, hogy a bőr rá van gyógyulva a makkra, így minden alkalommal, amikor merevedik, kiváltképp feszülésnél, szexnél fáj is. Ezért ritkán szoktam szexelni (eleve úgy nézek ki a kérges-foltos-hámló makkommal, mint egy nemibeteg, nem túl guszta) és akkor is drogot használok, abból pedig nem lehet rendszert csinálni.


Láttam más egyéb elcseszett körülmetélést is, már semmin nem csodálkozom...

2009. dec. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem. Én úgy vagyok metélve hogy a belső fitymámból 2,5 cm van meg, de nem lóg rá semmi a makkomra.
2011. ápr. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerencsés a haverod, hogy valami legalább rálóg a makkra, mert nekem semmi és nekem is iszonyúan ki van száradva :(
2011. aug. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!