Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » .15 éves vagyok (lettem nem...

.15 éves vagyok (lettem nem rég) és a péniszem 8cm mereven. Többi lent. Van még remény?

Figyelt kérdés

Az a kèrdèsem lenne hogy nőhet e mèg (nagyon remènykedem), ja ès fitymaszűkületem van bàr nem túl nagy mèrtèkű mert valamennyire hátra tudom huzni, ès hogy ez akadályoza e a növésben?

Ja ès szerintem későnèrő vagyok kert még a test, arc szőrzetem se jelent meg, ès a testmagasságom 157-158

Ès emiatt csajozni sem merek annyira a magasság ès a péniszem miatt is

Remèlem èrtelmes válaszok születnekmernagyon para vagyok miatta.

KÖSZÖNÖM.



#Pèniszproblèmàk
2013. okt. 7. 21:50
1 2
 11/19 anonim válasza:
100%
Hát kétlem.
2013. okt. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
70%
Orvoshoz is érdemes lehet fordulni, lehet valami hormonzavar áll fenn nálad. Én mondjuk ehhez a részéhez nem értek, de el tudnám képzelni.
2013. okt. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
53%

Egy biztos, a fitymaszűkülettel el kellene menned az orvoshoz minél előbb. Ha nem olyan vészes, és egy darabig valóban hátra tudod húzni, akkor annyira nem is fog fájni, mert nem vágja le teljesen, csak egy valamekkora bemetszést ejt rajta.


És ha már ott vagy, akkor persze a méretedet is megvizsgálja jó alaposan, és megmondja majd, mennyire számít gáznak, hogy 15 évesen csak ekkora. Esetleg kell-e szedned rá valami hormont, vagy majd a sors eldönti, hogy mekkora lesz.

2013. okt. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
53%
először én is aggódtam a méretem miatt, de rá kellett jönnöm hogy, ha egy lánnyal szex előtt álltok, akkor vajmi keveset fog törődni a méreteddel. be kell valjam nekem nem akkora mint a tied picit nagyobb 14,5 cm. de a férfiban mindíg ott van az elégedetlenség
2013. okt. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
48%

Picit nagyobb? :D A 8 cm és a 14,5 cm között nem éppen pici a különbség. :D


Az egyik nagyjából átlagos méret. A másik meg hivatalosan is mikropénisz. Olyan, mint amekkora a kisbabáké. :P


[link]

2013. okt. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

A méret növekedése nem életkorban van meghatározva,mint

ahogy az 5 ös írta,A kamaszkor,illetve a nemi érés befejeztéig tart.Ez viszont nagyon egyénfüggő . Ha valóban

22 éves korig nőne nem lenne itt ennyi ezzel kapcsolatos

kérdés ,és a férfiak a rövid nadrágot is elfelejtenék .

2013. okt. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
22 éves korig nőHET. Nagyon okos.
2013. okt. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
57%

http://www.youtube.com/watch?v=wWc5icdo_4A


nem a méret a lényeg... nekem sem valami óriási, mégsem volt még rá panasz soha pedig volt már jó pár csajom...

2013. okt. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
51%

Későnérő vagy és elég alacsony,nem mindegy hogy a pénisz hossza éppenséggel milyen magassághoz tárul.Szóval nyugi.Milyen magas az apukád?A fiúk kb az ő magasságukat öröklik meg és amint megnyúlnak elkezden a nemiszervük is fejlődni,vagy hogy alacsony növésűeknél ez csak 16 éves korukban vagy 17 évesen következik be.


Nyugodj most meg,a fityma szükületed viszont kezeld valahogy,vagy menj orvoshoz,vagy kezd el tornáztatni a fitymád,ha mereven hátratudod húzni akkor meleg vízben még segíthet a tornáztatása,tehát óvatos hátrahúzkodásával lazítani lehet a fitymán.


Későnérő vagy,kicsit várnod kell és majd szépen felgyorsul idővel a fejlődésed.

2013. okt. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!