Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől fájhat a jobb herém?

Mitől fájhat a jobb herém?

Figyelt kérdés
Néha néha elkezd fájni a jobb herém. Most egy kicsit kétségbe vagyok esve mert már egy hete érzek enyhe fájdalmat a herémben, plusz még olvasgattam a neten és körülbelül a szívrohamot hozták rám. Már előző nyáron jelentkeztek a tünetek, de ritkán tartott ennyi ideig. Szerintetek mi lehet? Lehet hereviszér? Azt írják kamaszkorban fordul elő, a hirtelen növésnél. Én hirtelen nőttem, ebből van egyéb bajom.Két éve rendszeresen edzek. 15/F
2013. okt. 5. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Na hallod most azon gondolkozok, hogy nem-e én írtam ki ezt a kérdést?

Annyival másabb nekem, hogy nekem mind a kettő fáj. Naponta egyszer kétszer elkezdi csak úgy magától, és maximum pár percig tart, szerencsére alig fáj, szinte nem is érzem, de idegesít.

2013. okt. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem is körülbelül így jött elő eddíg. pl most elmúlt. De kitudja mikor jön vissza. 2 percre tippelek
2013. okt. 5. 12:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet here viszér is.Általában a gyorsan növekvő fiúknál

fordul elő,főként ha sportolnak is .A testet érő fizikai változásokat nem tudják a herék is követni .

2013. okt. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Olvastam hogy akár magától is elmúlhat a hereviszér ilyen fiatal korban. Meg olvastam olyat is hogy lehet szimpla fiatalkori heregörcs (ami nem tudom mi)
2013. okt. 5. 20:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok, nekem kb. két hete szerencsére elmúlt, fogalmam sincs, hogy miért, de van egy olyan sejtésem, hogy a szoros farmertől lehetett ez az egész. Mostanában úgy veszem fel, hogy nem húzom fel teljesen "ütközésig", hanem lejjebb tolom (úgy állítom be a szíjat, hogy még pont megálljon a derekamon). Ezek szerint bevált.
2013. okt. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!