Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miert fajhat a jobb herem?

Miert fajhat a jobb herem?

Figyelt kérdés
Kb. 2 napja jobb heremben enyhe, tompa fajdalmat erzek(neha a vesemnel is). Mintha nagyobb is lenne egy picit. Atvizsgaltam, semmi duzzanatot, csomot nem talaltam, hozzaerni nem fajdalmas. Csak egy ilyen kellemetlen erzes.
2013. aug. 22. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem múlik ,urológia .Nem biztos ,hogy a heréddel van a

gond csak oda is sugárzik a fájdalom .

2013. aug. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vesekövesség szokott még herébe sugározni. Urológust keress meg.
2013. aug. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tuzetesebben megnezve eleg jol felduzzadt. Iszonyatosan ideges vagyok, mert az urologus es a haziorvosom is szabadsagon van, mashova meg nem tudok elmenni hetfoig.

Amennyiben hererak lenne, az is novekedhetne ilyen gyorsan? Ugy tudom, hogy az lassabb novekedesu(bar meg itt is megvan esely, hogy nem vettem eszre eddig, de keddig teljesen normalisnak ereztem mindent).

2013. aug. 23. 10:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha most gyorsan felduzzadt akkor inkább gyulladást mondanék. A hererák nem jár feltétlen duzzanattal.

Piros is?? nyugi, sztem gyulladás lesz.

2013. aug. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!