Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfiak/fiúk ez rosszat jelent?

Férfiak/fiúk ez rosszat jelent?

Figyelt kérdés
Vízszerű,átlátszó,szinte szagtalan sperma. Idáig 6-7 hónapnyi sikertelen próbálkozás gyerekügybe.Én már lassan 1 éve nem szedek fogamzásgátlót,a menstruációm rendszeres. A párom egyébként dohányzik (én nem),nem eszik normálisan,sok alapvető kaját (pl levest) nem eszik,iszonyatosan válogatós,vitamint sem szed.Orvoshoz nem tudom elcsalni (a munkájára hivatkozik h az miatt nem tud) pedig szerintem baj lehet vele,mert néha szokott fáni neki v a heréje v a fitymája,de csak ritkán. Gondoltam arra is h talán steril lehet. Szexuális gondjaink is vannak sajnos. Én 24, ő 33 éves. Ti mit gondoltok?
2013. szept. 29. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak kezdetben ilyen a a fiúk spermája,ami valójában még nem is az .Az igazi már fehér,esetleg sárgás szinű,aránylag kissé sűrű is,de még folyékony .

Nem ártana egy vizsgálat .

2013. szept. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is meg kéne nézetni mert ez nem normális.
2013. okt. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!