Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez mi féle körülmetélés?

Ez mi féle körülmetélés?

Figyelt kérdés
Mióta az eszemet tudom körül vagyok metélve, de nem tudom milyen módszerrel. A péniszem alsó részén a makk mögött van egy bőrdarab amolyan "köpeny". Nézegettem képeket a neten, de nem láttam hasonlót engem nagyon zavar emiatt komplexusom is van.
2013. aug. 4. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
A doki meghagyott egy kis bőrt.Mitől zavaró ez ,
2013. aug. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azért mert nem kicsi :/
2013. aug. 4. 17:15
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Most az mindegy, hogy hogy néz ki, ha komplexusod van miatta, akkor nézesd meg egy orvossal, hátha tud vele kezdeni valamit.
2013. aug. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Ezt hívják részleges körülmetélésnek. Szerintem fitymaszűkületed volt kiskorodban, és így kezelte az orvos. Kérdezd meg esetleg a szüleidet.

Ha zavar a dolog, komplexusod van miatta, akkor két dolgot tudok mondani. Egyrészt nem kell, ez természetes, vannak mások is, akiknek ilyen. Nem az orvos hibázott, eléggé valószínű, hogy direkt ilyet akart.

Ha ez nem nyugtat meg, akkor pedig csináltass teljes körülmetélést. Az valószínűleg jobban tetszik majd.

Szóval a lényeg, hogy ezzel így semmi gond, teljesen természetes, és semmiféle hátrányod nem lehet belőle, hogy csak részlegesen vagy körülmetélve.

19/F

2013. aug. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%

Halisztok!


"Ezt hívják részleges körülmetélésnek. Szerintem fitymaszűkületed volt kiskorodban, és így kezelte az orvos. Kérdezd meg esetleg a szüleidet."

_ Ezt azért így látatlanban elég merész dolog kijelenteni, főleg hiányosan megadott információk hiányában. Le7, hogy részleges metélést (RKM) hajtottak rajtad végre, le7, hogy nem, mindenesetre azért látatlanban ne állítsunk be dolgokat 1értLműnek, ha le7, mert az úgy felelőtlenség.


Minden fityma, minden metélés, minden eset egyedi. Éppen ezért egyedi elbírálást is érdemel, nem le7 ezt egy kalap alatt sablonosan kategorizálni, vszleg ezért is nem sikerült neked, kedves Kérdező! Én már sok fitymát illetőleg metéléseredményt is láttam, s vizsgáltam. Mind1ik különböző volt. Voltak hasonlók ugyan, de két 1forma,... ááh! Kizárt! :-o


˙

Kedves Kérdező!


Ha úgy érzed tudok segíteni neked, keress meg >>priviben!

Nem titkolandó, de először át kéne az ismert infókat beszélni, ill. haxnos lenne, ha meg is mutatnád azt a brét, vmilyen általad is preferált formában, máskülönben magam sem tudom, hogyan kéne véleményezni a problémádat!? De ha megmutatod, jobban megért7ővé válik majd a problémád, s sztem 6ásosabban, reálisabb alapok segítségével könnyebben meg tudnálak nyugtatni, minthogy most itt barkochbázni kezdenénk arról, mi is az, ami téged egészen pontosan zavar, s pontosan hogyan is néz ez ki!?


Üdv: EE

2013. aug. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és ezt a kórházban leműtenék ingyen? és ha igen hova kell menjek a sebészetre? írtam 1x egy bp-i plasztikai sebésznek azt írta 80-100ezer ft annyim nincs :/
2014. máj. 5. 16:42
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
keress egy urológust és a köpenytől megszabadít. Trehány munkát végeztek rajtad annak idelyén
2014. máj. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
41%
Minden további nélkül ingyen leszedik, ha van TB kártyád
2014. máj. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!