Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek a maszturbacio...

Szerintetek a maszturbacio fuggoseg okozhat valamilyen komolyabb gondott?

Figyelt kérdés
17 eves vagyok 3-4 eve minden nap 2x-3x maszturbalok es mar olyannyira megszoktam,hogy fuggo lettem,nem tudok lealni vele.Valakitol olyat is hallotam aki azt mondta,hogy már ilyen regota csinalom minden nap 3-4 eve minden nap 2x 3x akkor hererakom is lehet vagy prosztataproblemam,szerintetek ez mennyire igaz.Mondjuk egy kicsit felek,mert neha amikor maszturbalok utana egy jo ideig szokott fajni a hasuregemnel illetve a mintha egne a peniszem a herezacskom es a golyoim pedig erzekenyek.Kerem ertelmes valaszt irjatok es csak olyan irjon aki biztos tudja a valaszt.

2013. jún. 25. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Arra kell gondolnod, hogy miként fogod tudni a lányokat kielégíteni. Lekókad, mint szomjas tevének a púpja.
2013. jún. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez semmilyen szervi változást nem okoz .Hogy idős korodban is jól dolgoznak a nemi szerveid,az is biztos .Munkára szoktatod őket .Ezt mondják az urológusok is ,csak nem szabad elmenni a függőségig.
2013. jún. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Ha nagyon megterheled a péniszed, akkor az okozhat neki fájdalmat, ami akár több napig is eltarthat. Ha egy már hete folyamatosan szexuális fantáziák röpködnek a fejedben, és nem teszel érte valamit, még jobban fog fájni, és az NEM egészséges! Ismerd meg a tested, tudd, hogy mik a határai, ameddig elmehetsz, ha már 4. alkalom után jelentkeznek a fájdalmak, akkor csak 2-ig, vagy 3ig menj el. A fájdalom természetes jele annak, hogy szegénykét túlhajszoltad. Néha belefér ez is, de hosszú távon nem érdemes túlhajszolni, a normál tréning elég neki.
2013. aug. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!