Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 3 napig nem voltam WC-n....

3 napig nem voltam WC-n. Tegnap igen, és egy hatalmasat és vastagat nyomtam ki, ami annyira jó volt, hogy elélveztem. Ez valami betegség, vagy természetes?

Figyelt kérdés
2008. jún. 20. 23:47
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Hát ez király, nem kell költened nőkre. 3 napig visszatartod és a mennyekbe repülsz.
2008. jún. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem betegség, de azárt hétköznapinak sem nevezném... A végbélnyílás is erogén zóna, a végbélben van a férfiak "g-pontja"... jó volt, hát akkor jó volt. Örülj neki :-P
2008. jún. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
74%
És hogy hivják a kis trónörökös gyermekedet akit mesgzültél D?
2008. jún. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
30%
Látens - vagy nem is annyira látens - buzoid vagy. Próbáld ki hog egy izmos pasi jól seggberak, élvezni fogod.
2008. jún. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Jézusom, mikre képesek a férfiak.... ( :) )
2008. jún. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Honnan veszitek, hogy pasi? Ideírta netán???
2008. jún. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A fogalmazása alapján nem hiszem hogy nő, bár ki tudja?
2008. júl. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Hát azért a nők sem semmik a sorozatos orgazmusuaikkal...
2008. júl. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hmmm...talán onnan tudja hogy férfi, hogy a "férfiak egészsége" -témába írták a kérdést...de lehet, hogy tévedek:P am nekem is volt már hasonló, csak én lány vagyok
2008. júl. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hu ezt amit leirtál nekünk kedves kérdezö egy kicsit több informácio volt mint amire szükségünk van!De nem hinném hogy betegség,inkább arra deritett fényt hogyha a baráto/barátnöd benne van egy kicsit játszhat szex közbe a végbél nyilásoddal persze ha pasid van és pasi vagy akkor ez logikus de ha hetero vagy akkor lehet hogy a nönek ez bizarr lesz de megkérhetetd ha igazán szeret max szépen elutasitja az ajánlatodat!
2009. febr. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!