Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13 éves fiú vagyok sokszor...

Ricsi13 kérdése:

13 éves fiú vagyok sokszor masztizok de még soha nem volt sem orgazmusom sem spermám még a hónaljam sem szőrös de alul már egy ideje igen mikor lesz spermám? Miért nincs orgazmusom?

Figyelt kérdés

#maszturbálás #szőr #13 éves fuú
2013. máj. 16. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
türlem hamarosan lesz :D
2013. máj. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%

Szia!

1. Minek neked sperma? Gyereket akarsz? :)

2. Spermád 15-18 éves korod között

3.Orgazmusodnak már kellene lennie ilyenkor már nekem is volt mert sperma nélkül is van orgazmus.

2013. máj. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Ezekre a kérdésekre idővel magadtól is választ kapsz, ne aggódj.:) Annyit elárulok, hogy semmivel nem vagy elkésve.
2013. máj. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az hogy ki hogyan,milyen gyorsan fejlődik az attól függ mit is örököltél,ezt felgyorsítani nem tudod,spermának legkésőbb 16 éves korra termelődnie kell.De 12 évesnek is lehet már spermája,ezt nem tudod sietettni,sok korodbelinek nincs még spermája,csak hazudoznak össze-vissza,ahogy van aki 14 évesen sem szőrősődik még.Orgazmusod is lesz majd,de annyiról van szó,hogy te biológiailag később érsz.

Milyen magas vagy?

Hónaj is 12,5-14 éves kor között kezd szőrősődni,de ebben is lehetnek igen nagy eltérések,van aki 15 évesen is még nagyon alacsony,még nem is szőrősődik.

Idővel minden lesz,nyugi és erre a témára nem izgulj rá,16 éves korodig még nem kell emiatt aggódnod.

2013. máj. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
158cm vok és köszi a választ
2013. máj. 21. 17:27
 6/7 anonim ***** válasza:
magaságnak semm i közze hozzá :D
2013. máj. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A magasságát azért kérdeztem mert sok alacsony növésű srác később érik biológiailag,testileg és így az ingerek is néha kicsit később indulnak be náluk igazán,inger és igény arra a biszergő érzésre ami a masztizással jár,talán így érthetőbb.De van amikor valaki nem is masztizik,ilyenről is hallottam.
2013. máj. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!