Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Érzékeny nagyon a makkom, mit...

Érzékeny nagyon a makkom, mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nagyon érzékeny a makkom !! Ha nyugalomban van akkor simán hátra húzom mert nem érzem hogy kicsit is rossz lenne de ha hozzá érek akkor kellemetlen !! Ha merev akkor meg elég kelemetlen mikor hátra kell húzni.. nincs szűkületem mert jön a bőr csak kellemetlen érzés !! Semmi betegség nincs .. !! Valamit tipp hogyan szoktassam úgy hogy ne fájjon annyira ?

2013. ápr. 30. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Többet kell a bőrt lehúzni a makkodról,másképp hogy szokná meg.valószínű eddig nem érdekelt a téma .A gyakorlás majd

elmulassza .

2013. ápr. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első mondja, csak a gyakori használat segíthet.
2013. ápr. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat !!!
2013. ápr. 30. 21:26
 4/6 A kérdező kommentje:
Még talán annyi hogy alul kicsit erősebben lila színű és már egy ksi szimpla érintéstől is fáj!! Hogyan lehetne fájdalom mentessen rászoktatni ?
2013. ápr. 30. 21:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Az normális, ha a peremének a színe eltér a makk többi részének színétől :)


Sajnos nemigen van mód kellemetlenségek nélkül szoktatni. Ha túl érzékeny, akkor mindenféle idegen dolog kellemetlen érzés neki (kb. mint a szemhéjad alatt is rossz érzés turkálni) – viszont pl. síkosítóval már kevésbé rossz mószlálni. A közösülés meg szokott menni „túlérzékenység” esetén is, főleg ha a partner kellően nedves, szóval amiatt nem kell parázni...

2013. máj. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ismerős nekem is ilyen volt rég... Ma meg már nem is értem, hogy lehetett :D
2013. jún. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!