Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Segítség! Bajban vagyunk a...

Segítség! Bajban vagyunk a barátommal! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal három éve vagyok együtt. A szerelmi és a szexuális életünkkel nincsen gond, nagyon élvezem vele a szexet szinte mindig ki tud elégíteni. Anyagi problémáink nincsenek, mindkettőnknek van jó állása. Autónk, lakásunk is megoldott. Viszont nem szeretne gyereket én viszont igen. Nyomós indokot még nem mondott, hogy miért nem akarja. Emiatt sokszor veszekedünk. Az utolsó kijelentésén viszont nagyon kiakadtam és komolyan megijedtem. Azt mondta, hogy elkötteti magát ha nem fejezem be a könyörgést. Kínomban megkérdeztem a párom anyját, hogy mitévő legyek azt mondta már várta mikor jut el eddig a beszélgetésig a kapcsolunk a fiával és azt tanácsolta ha boldog szeretnék lenni akkor keressek másik férfit. Ekkor már komolyan vettem a dolgot.


Nagyon szeretem a pasimat, jó ember és nem értem miért csinálja ezt.


Hogyan lehetne megközelíteni ezt a témát férfiaknál, hogy jól süljön el? Egyáltalán joga van, hogy kérjen művi meddővé tételt?


N/24



2013. ápr. 21. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ezek általában pszichiátriai kórképeknél jellemzőek, annak ellenére, hogy általában nem látszódik rajta....nyilván mert egy átlagember beszélget vele

de hidd el ha elbeszélgetne egy szakemberrel, az rögtön kiszűri mi a bibi

tudom, én is ilyen vagyok...

2013. ápr. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"gyáltalán joga van, hogy kérjen művi meddővé tételt?"

Simán elköttetheti magát, ehhez joga van mindkét nemnek, amint eléri a felnőttkort, különösebb indok nélkül, pláne magánklinikán...


"Hogyan lehetne megközelíteni ezt a témát férfiaknál, hogy jól süljön el?"

Hát kb sehogy sem..... keresheted a gyerekes barátok társaságát, hogy szembesüljön a dolgokkal. Esetleg majd megjön az esze, amikor a legjobb barátainak lesznek gyermekeik (ezzel elkezd megváltozni a felfogása, normálnak fogja fel, amit per pillanat kirívó esetnek vél)... de akár lehet egyfajta fóbiája is a felelősségtől, a gyermekvállalástól, esetleg fiatalnak tartja magát stb stb, ezt még kezelni is lehetne, de ha jól sejtem erre a büszkesége miatt képtelen lesz....valószínűleg nála per pillanat az a normális, hogy nincs gyerek, és nem is lesz.

Várj vele egy picit, derítsd ki a fóbiájának az okát (akár az anyján keresztül is!), és ha vészes akkor hagyd ott, még ha ez fájni is fog számodra....

2013. ápr. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem gondolod, hogy talán csak fiatalnak érzi magát ahhoz, hogy gyereketek legyen? Hagyd kicsit levegőhöz jutni, ne rágd a fülét ezzel folyton...!
2013. ápr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát egy nő ezt másképp gondolja szerintem mint pasik. Legideálisabb koromban vagyok a szüléshez (24). Fizikailag, genetikailag, lelkileg is. Én ezen rágódom, hogy mi lesz ha csak 30 felett szülök, nem lesz annyira egészséges a gyerekem! Ettől félek.
2013. ápr. 26. 10:29
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

A genetikád nem fog megváltozni 30 éves korod után sem. Lelkileg valószínűleg sokat fogsz még érni, az nem árt sose. A fizikai állapot meg 19-22 évesen a legalkalmasabb, arról már lecsúsztál így is. Ennyire nem lehet rágörcsölni a dologra, hogy 30 évesen már garantáltan nem lesz egészséges. A legtöbb nő teljesen ép gyerekeket szül 30 évesen is, meg 25 évesen is.


Az viszont óriási baj, ha egy gyerek valamelyik szülőjének csak kényszer volt a dolog.

2013. ápr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Egyébiránt én is nő vagyok, úgyhogy nem csak a pasik gondolják máshogy.


27 vagyok, és igen, 2-3 év múlva már én is aktuálisnak érzem a kérdést, de most még borzasztóan élvezem, hogy ha az éjszaka közepén akarunk elmenni sétálni, akkor megtehetjük, hogy eljárhatunk moziba, színházba stb. Élvezd ki te is a pörgős fiatal éveket, mert utána nem lesz alkalmad.

2013. ápr. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha most ráveszed olyan dologra amit még nem érez, hogy szüksége van rá akkor a vége évekkel később szakítás, válás lesz aztán egyedül maradsz a gyerekkel. Mit tudsz tenni? Várj türelemmel. Joga van kérni, de úgyse fogja, szerintem szimplán most nem akar gyereket ennyi. Nagy felelősség. Hiába látjátok most úgy, hogy minden szilárd. Az Anyja pedig azért mondta, mert ha te gyereket szeretnél és nincs türelmed hozzá akkor válassz másik férfit. Nézzetek együtt olyan filmeket amiben gyerekek szerepelnek, menjetek olyan közegbe ahol vannak kisgyerekek, kisbabák vannak vagy találkozzatok olyan barátokkal akiknek már összejött. Készítsd fel lelkileg, figyeld meg a viselkedését. Próbáld meg rávezetni, hogy nektek is sikerülne egy gyereket felnevelni. De csak türelemmel. Erős nőnek tűnsz, maradj is annak!
2013. máj. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
várj egy pár évet, ha akkor sem, akkor hagyd ott.
2013. máj. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!