Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vmi megoldás van? Bajban...

Vmi megoldás van? Bajban vagyok most. Sürgőős

Figyelt kérdés

az a helyzet hogy fordyce foltjaim vannak a péniszemen, és elkezdtem nyomkodni az egyiket, és most megdúzzadt, olyan mintha egy kis golyó lenne. Mivel tudnám eltüntetni ?

Segítsetek légyszi


2011. jún. 14. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Lézerrel. Mással nem fog menni.


Ezek nem pattanások, tehát ostobaságot csináltál azzal, hogy nyomkodni kezdted. Nem csoda, hogy beduzzadt. Kamillázhatod, Papsajtban fürösztheted nyugodtan, illetve sebkezelő géllel, Neogranormonnal, Tetrannal, Phlogosammal... stb. be tudod kenni. Legközelebb meg ne csinálj ekkora hülyeséget! :-o


Fordyce-pöttyei (fitymán, makkon, péniszbőrön, ajakon, mellbimbón, nőknél a nagyajkakon egyarán előfordul6, ez megszokott jelenség. Fogadd el, mást nem te7esz. Vagy elfogadod önmagad így és nem szégyenkezel miatta, ahogy a többi sem, vagy beleőrülsz.

No, melyik?


(Egyébként ez hány évesen zavar így tégedet?)


Üdv: EE

2011. jún. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
21 vagyok
2011. jún. 14. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!