Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Üdv! Bőrgyógyászati dolog,...

CeTTel kérdése:

Üdv! Bőrgyógyászati dolog, valami kiütés a nemi szervemen, szóval a linkelt kép 18+ :D Mi lehet ez? Kezelés?

Figyelt kérdés

[link]



csak erős idegzetüeknek:D

szexuális ajánlatokat mellőzzétek lányok!



2013. ápr. 18. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Új mosószer, új öblítő? Műszálas gatya?

Beizzadás? Hogy rögtön ne a legrosszabbra gondoljunk.

2013. ápr. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
volt mindegyik, müszálas gatya is, beizzadás, nem vagyok büszke de többnapig használt alsogatya meg ilyenek:D de már megszüntek a higiéniai problémák. énis valamilyen irritáciora gondolok, talán nem szemölcs. viszketés nincs, nem is fáj
2013. ápr. 18. 13:51
 3/10 anonim ***** válasza:

Beletelik pár napba, míg helyrejön, talán egy hétbe is.

Mosakodás, szárazra törlés, éjjelre pamut pizsi, vagy pamut gatyó. Műszálas sz@r anyagból készült gatyókat meg dobd ki, nem valók semmire.

Gyógyulgass!

Szexuális ajánlat nélkül, egy nő voltam. :))

2013. ápr. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hintőpor! Minden fürdés és szárazra törölközés után hintőpor! Főleg nyáron/melegben. Kamillás, körömvirágos, mentolos stb tök mindegy milyen, a lényeg hogy ne maradj nedves/nyirkos.

25/N

2013. ápr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1. Orvos.

2. A borotválást mellőzném.

2013. ápr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Borotválást tényleg mellőzd. 3. voltam.
2013. ápr. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm! akkor igy elsö blikkre nem szemölcs vagy valami durvaság?
2013. ápr. 18. 18:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tűnik annak! :))))
2013. ápr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a borotválás miatt ilyen, benőtt a szőr. Nekem legalábbis kb. ilyen szokott lenni borotválás után, pár nap múlva eltűnik.


(Amúgy megkérdezhetem, mennyi idős vagy, semmilyen rossz szándék nincs benne :D)


20/f

2013. ápr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
csao! nem tünik el, most kenem canestennel 2 napja de még nem látok javulást. 27 vagyok :D nem benött szőr mert az egyik belsö combomon is van 2 kis biszbasz, és ott nem borotváltam sose.
2013. ápr. 21. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!