Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ezek minek a tünetei?

Ezek minek a tünetei?

Figyelt kérdés

Az a helyzet h az utóbbi 1évben elkezdtek fájni a heréim az elején nagyon ritkán éles fájdalmat éreztem aztán egyre gyakrabban de még mindig voltak szünetek a fájdalmak között.Mostanában minden nap elég sokat fáj.Nem is fáj hanem inkább kellemetlen érzés néha néha fájdalommal megspékelve :) Kívűlről semmi változást nem láttni,talán kicsit pirosas de lehet beképzelem.Tapintásra nem tudom mert eddig sose néztem nincs összehasonlítási alapom.Fogalmam sincs mi lehet v h hova forduljak vele.Ez lehet vőlegény betegség?v nem valószínű?hererák?


A válaszokat előre is köszi 15/f



2013. ápr. 15. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:

hát vőlegény betegség (alias heregörcs) az az, amikor nagyon felizgulsz, de aztán nem élvezel el és a bekészített spermacsapat nem tud kiürülni... gyakorlatban ez kb úgy néz ki, hogy jól letapizol egy csajt, ő jól leszop, de nem élvezel el.. aztán mentek dolgotokra és egyszercsak AU


hererák.. avagy daganat.. hát görgesd végig.. egyszerű gömbölyű, vagyishát tojás alakú dolognak kell lennie egy oldalsó valamivel (mellékhere)... érdemes fürdés után, mikor elzártad a vizet ott maradni még, és akár úgy vizesen letapogatni


van tipikus fájdalomidőszak? mármint van, hogy jobban fáj, van hogy nem? milyen hatásokra (hideg, meleg stb..)


és amúgy melyik?

2013. ápr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1 es ez a válasz még egy 17-18évesnek magas lett volna

Honnan gondolod ez a fő témája egy 15 éves fiunak.Sok 22 evesnek sem,akár mennyire is furcsállod .Azt gondolod mindenkinerk sexből áll az élete.A tiéd lehet,de másé nem .Én nem a vőlegény betegségre gondolok,inkább arra ,hogy

hírtelen növekedésbe kezdtél.Kicsit korán érő is lehetsz.

A heréid is belendültek,lehet hogy az a maszti amit csinálsz kevés .A herék folyamatosan termelnek.A termelt

spermákat nyomják a mellékherékbe .Ha megtelt a "raktár"

ennek feszülését is érezheted . A ráknál a hereék nem simák ,hanem göbösek ,és sajnos az nem jár fájdalommal sem .

2013. ápr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

senki nem mondta, hogy a Kérdező szexfüggő lenne, avagy hogy én az lennék (nem vagyok)

rákérdezett, hogy "ez lehet vőlegény betegség?".. én mindössze annyit tettem, hogy elmagyaráztam a dolog működését.. nem ismerem a Kérdező szexuális életét, de nem is kell, mert a magyarázatból már rájöhet, hogy neki heregörcse van e, vagy sem:D

persze én is sejtettem, hogy nem az, de ha már ott van a kérdésben, akkor elmondom mi az, az mindig csak jót tesz, ha okosabb lesz az ember!:)


Ja és Kérdező! urológus, aki meg tudja mondani biztosra, de ez egy elég kínos procedúra ugye, otthon bejelenteni, hogy elmennél, meg idegenek előtt mutogatni... nem sokan szeretik, úgyhogy előtte mindenképpen próbáld ki a 2es által javasolt sűrűn csapolási technikát;)


ja létezik még egy kórkép.. (amiről eldöntheti, hogy ez van e.. bár az éles fájdalom miatt nemhiszem, de akkor marad fejtágításként)

Herevisszér

általában bal herén kialakuló dolog, a lényege az, ami a nők lábán szokott lenni: az érben valamilyen oknál fogva elkezd egy kis részen visszafelé folyni a vér... ez nem ritka dolog, nekem is van ilyenem.. kellemetlen, szorító-jellegű érzése lesz tőle az embernek.. általában szoros gatyók is okozhatják.. de ha nem hordod őket, akkor a tünet is elmúlik, vagy legalábbis ritkább lesz:)

sok gondot nem okoz az érzésen kívül, de a véráramlás mássága miatt a here felmelegszik és rontja a spermiumok életképességét, úgyhogy ha egy férfi nem tud gyereket nemzeni, akkor érdemes megműteni, de amúgy nem fontos, ha nem zavarja!:)

2013. ápr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :) hát remélem csak a növekedés

Egyébként az első választ is értettem, a szexuális életem annyi h néha rá rántok a dologra :D nem érzem magam elég éretnek nagyobb dolgokhoz és am is csak 15 vagyok...lehet mások ilyenkor csinálják de én nem ennyire fiatalon akarom :) de mindenki máshogy gondolkozik és ezt tiszteletben tartom

2013. ápr. 15. 22:18
 5/5 anonim ***** válasza:
nagyon helyes!:)
2013. ápr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!