Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Minek lehetnek a tünetei...

Minek lehetnek a tünetei ezek? Hova forduljak velük?

Figyelt kérdés

a tüntetim a következők:

a nagyobb izmaim (plédául a vádlimban, combomban, és a váll környéki ) könnyen begörcsölnek. a vádlim a legérzékenyebb erre.

a fejemben fájdalmat érzek. nem erőset, de azért zavaró. úgy érzem, mintha feszítene. vettem már be mindenféle gyógyszert. ibuprofént, ketoprofént, paracetamolt, és naproxént is. a naproxén egy kicsit lazított az izmaimon.

hirtelen nagyon nagy lett az alvásigénym, de fáradtan ébredek.

és még a lelki változásokhoz idetartozik: idegesebb, agrasszívabban viselkedek, az idő nagyon gyorsan telik. sokan mondják, hogy nagyon megváltoztam.

az étvágyam nagyon sokat romlott. két hét alatt kb 3 kilót fogytam.


kezd ijesztővé álni ez a sok tünet.

milyen betegségre, zavarra jellemzők ezek a tünetek?


16F


2013. jan. 2. 12:08
 1/10 A kérdező kommentje:

és még annyi, hogy a látásom sokkal homályosabb mint 3hónapja.

(nem vagyok hipochonder :D )

2013. jan. 2. 12:12
 2/10 Miklós G. ***** válasza:

Látogass el a háziorvosodhoz a problémával, átmenetileg segíthetsz, ha pótolod a B-vitamin csoport néhány nemes tagját. B1, MagneB6 stb... B-complex-szel segíthetsz. De ez az ingerlékenységen és az izomgörcsökön javíthat. Azért még mindig azt tanácsolom, látogass el a háziorvosodhoz! A fejfájás és látásélesség romlása, cardio-vascularis problémára is utalhat!


Üdv!

2013. jan. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

a levélben páran azt írták, hogy tömegnövelőket szedek, és drogos vagyok. szeretnék mindenkit megnyugtatni. nem élek ezekkel a szerekkel. a többi esetlegesen felmerülő kérdésre is szivesen válaszolok.


köszönöm a válaszát!

2013. jan. 2. 12:45
 4/10 anonim ***** válasza:
Tisztel válasz irók,ha lehet ne orvosi szakszavakat,kifejezéseket használjatok mert abból sem a kérdező sem mi olvasók semmit nem értűnk,Nem tartunk magunk mellett orvosi szótárat.
2013. jan. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Előzőhöz még.a jó válasz sem tudjuk hasznositani
2013. jan. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"Tisztel válasz irók,ha lehet ne orvosi szakszavakat,kifejezéseket használjatok mert abból sem a kérdező sem mi olvasók semmit nem értűnk,Nem tartunk magunk mellett orvosi szótárat."

[mit nem lehet ezen érteni? ha kérdezel, akkor válkaszolok. minek írsz akkor, ha nem értesz hozzá? ]



Előzőhöz még.a jó válasz sem tudjuk hasznositani

[ezt alapból nem értem. kifejtenéd?]

2013. jan. 2. 17:29
 7/10 anonim ***** válasza:

Hali!


Egy kérdés.

Masszőrnél mikor jártál utoljára rendesen kigyúratni magadat? (Voltál már egyáltalán?)


BÚÉK és üdv:

EE

2013. jan. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

szia!

kb már fél éve nem voltam masszőrnél. szerinted az segíthet?

2013. jan. 3. 22:40
 9/10 anonim válasza:
Volt szexuális kapcsolatod valakivel a tünetek jelentkezése előtt kb 1-3 héttel? Ha igen, akkor megírom a véleményem.
2013. jan. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hali ismét!


Sokminden okoz6 izomgörcsöt. Elsősorban azonban az, ha fáradtak, spasztikusak (görcsösek), túlfeszítettek az izmaid, ha felborul az elektrolitháztartás bennük, ha nem iszol eleget, főleg úgy, hogy azokat az ásványianyagokat nem ill. nem a kellő mennyiségben viszed be, mint kéne, ill. arra szükséged lenne. Így nem is csoda, ha az izmaid nem megfelelően működnek, ill. (túl)feszülnek! Főleg ha sportolsz! :-o


Úgy glom, hogy az izomgörcs rézben a kálcium-, ill. főleg magnéziumhiány, részben pedig egy igazán alapos kigyúr(at)ás hiánya következménye. De magamon is tapasztaltam, hogy volt egy idő, amikor már magamnak masszíroztam a vádlimat, annyira beállt. Igaz ez le7 attól is, hogy túl KEVESET mozog az ember és emiatt sorvadnak az izmai, amitől aztán összetapadnak, de attól is, hogy túl SOKAT, amelynek következtében a folyadékáramlás felgyorsul, és a rehidratáció hiánya MIATT tapadnak össze az izmok. Sztem masszőr (sportmasszőr) felkeresése sokat segít7.


˙

A sportmasszázs (gyúrás) olyan, hogy neméppen kellemes az első időszakban. A páciensek rendszerint szenvednek, mert az, hogy a letapadt izmokat felszedjük, az fájdalommal jár, ilyenkor van úgy, hogy fickándoznak, mint a halacskák a vízparton. Viszont ami addig kín volt nekik, az egész gyúratás befejeztével áldásos lesz érzésileg, ezért is fontos nekiveselkedni egy teljes kigyúratásnak. Rendszeres gyúratás, szoktatás után a fájdalomérzet csökken, az izmok nehezebben tapadnak ismét össze, ezért FONTOS A RENDSZERESSÉG IS, vmint a RENDESEN VÉGZETT BEMELEGÍTÉS ELENGED7ETLEN! :-o


Volt már rá precedens, hogy az első alkalom után -- ha a kigyúratás valóban segített az illetőnek -- a páciens a fejét fogta a sok gyógyszer miatt, amit addig megevett, és közben meg csodálkozott azok 6ástalanságán. Az izmai már az első alkalom után érez7ően jobb állapotban voltak, mert pl. addig még csak be sem tudott nyúlni közéjük, az alapos, ámde lassú kigyúratást követően maga is ledöbbent, hogy mennyivel másabb fogásra az egész izomzata. És ez csak 1 eset a sok közül! :-o


Üdv: EE

2013. febr. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!