Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Cisztának milyen tünetei...

Cisztának milyen tünetei vannak? Milyen vizsgálatokkal tudják megnézni, milyen orvoshoz forduljak?

Figyelt kérdés
Voltam 1hete nögyogyásznál mert felvagyok püffedve hasam aljátol felfele olyan mint aki terhes...meg fáj is a hasamalja meg oldalt is..fehér folyásom van de nemsürün.Erre irtfel egy kenöcsött mert azt mondta hüvelygyulladás..de nem csipp a vizelet meg nincs szaga a folyásnak.Kérlek segitsetek mi lehet az,talán ciszta?Hasam ment hétfötöl szerdáig mert szedtem rá gyogyszert azért mult el.Nagyon félek hogy az a bajom mert az orvos multkorsem küldöttel ultrahangra..:( ilyenek az esztékában a dokik..:(
2009. jún. 21. 17:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és 30án volt meg igy jövöhét hétvége fele kell hogy megjönnie...attol még eltudok menni a dokihoz ugye?
2009. jún. 21. 17:57
 2/7 anonim ***** válasza:

ha cisztád lenne,akkor folyamatosan nagyon erős vérzésed lenne akár hatakig is,és meg kéne műteni!!a ciszta egy hólyag szerű,és tele van vizzel,vagyis folyadékkal!!!

tehát nem ciszta!

2009. jún. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*hetekig
2009. jún. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor milehet ez??? A hasam ahogy irtam felvan püffedve mint egy labda meg hasam alja is...:(a jobb petefészkemnél olyat érzek mintha nyomna valami.
2009. jún. 21. 18:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Menstr. előtt hormonális víz visszatartás történik a legtöbb nőnél, és a legtöbbünk ennek következtében fel is puffad. Vannak, akik a peteérést is fájadalomként érzik. Ha a nőgyógyász azt mondta, hogy hüvelygyulladásod van, akkor az van. Ne parázz, ha nem múik el a vérzés után a tünet, menj vissza hozzá, és ne gyere ki onnan, míg minden kérdésedre nem kaptál választ!
2009. jún. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Jodi válasza:
Nekem a jobb petefészekben vannak ciszták,és ez megakadályozta ,hogy megjöjjön a menstruációm. Menj el ultrahangra és biztos leszel benne,mert senki nem állíthatja ,hogy nem az ,míg egy hozzá értő ember meg nem vizsgál,és ő nem mondja! Nyugodj meg semmi baj nincs ,a ciszták többsége felszívódik. Hidd el!
2009. jún. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösszike szépen a vállaszokat...csak az a baj,hogy régen volt egy csunya petefészek gyulladásom és félek hogy visszamaradt valami szövödmény,pedig idöben kezeltek kb 6éve volt...most kiváncsi leszek milyen lessz a piroskám,hétvégén kell megjönnie.Ez az orvos sajna nem igazán vizsgál meg.Majd most akkarok elmenni egy másikhoz ahol fizetni kell....Nagyon félek hogy talán ez miatt nem lehet babám,mert 1és féléve probálkozunk...
2009. jún. 23. 16:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!