Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Honnan tudom hogy enyhe...

Honnan tudom hogy enyhe fitymaszűkülötem van?

Figyelt kérdés
2013. márc. 13. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
onnnan h feldobsz egy képetrola mivel látatlanba még doki se mondja meg
2013. márc. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 intrepid ***** válasza:
94%
Erekció alatt felhúzod a bőrt, ha fáj, vagy nehezen megy, akkor az van. Ha nehezen lehet visszahúzni, vagy sehogy, akkor is. Gyógyítható.
2013. márc. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ez korra van szabva hogy meddig lehet gyógyítani? vagy nem 15 vagyok lehet még?
2013. márc. 13. 18:09
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem tinikoromban elég durván le volt tapadva meg szűk is volt a fitymám, aztán mikor rájöttem a maszturbálásra szerintem "kinyújtottam a bőrt" mert azóta semmi baja és minden normális.

Talán veled is ez lesz.

2013. márc. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elkeztem tornáztatni és azt vettem észre mikor végesztem kitágult lehet hogyha folytatom talán elmúlik?
2013. márc. 14. 19:57
 6/8 anonim ***** válasza:
igen elfog mulni
2013. márc. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Onnan tudod, hogy enyhe fitymaszűküLETed van, hogy petyhüdt állapotban minden gond nélkül a makk mögé jön a fitymád, viszont merev állapotban függetlenül attól, hogy teljesen hátrajön a fitymád a makk mögé, keletkezik egy gyűrű, ami picit szorítja a péniszedet! Ennyi.


Ha nyújtod, de nem ész nélkül, talán segíthetsz magadon, ha azonban ez kevésnek bizonyul, akkor az alábbi megoldások segíthetnek:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..

2013. márc. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez például egy enyhe fitymaszűkületnek számít szerintem, de nem én vagyok a fej itt ebben:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__4..

2013. márc. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!