Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől ilyen a péniszem?

Mitől ilyen a péniszem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tanácsot szeretnék kérni, hogy mit csináljak. A problémám a következő: -kb.1 éve folyamatosan viszket a zacsim és a farkam, és mikor megvakarom akkor utánna kisebesedik. Mostanra abba a stádiumba jutottam, hogy mindkettö egyetlen egy nagy seb, és nem akar elmulni. -a fitymám is egymerö seb és ahogy megfigyeltem már majdnem teljesen összeszűkült. Melegvizben mikor kiáztatom akkor sikerül teljesen hátrahúzni de közben kireped, és hámlik. Köszönöm az értelmes válaszokat

2013. márc. 5. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, muszáj elmenned vele orvoshoz, ez amit leírtál kezelésre szorul!
2013. márc. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért ilyen mert gombás .Már az egészre átterjedt a gomba ,attól viszket nagyon .Az egészet caneszten oldattal be

kellene kenni.Pár óra múlva meg neogranormonnal .Felváltva

kezelgetni. 1 éve semmivel nem próbáltad gyógyitani ?

2013. márc. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
velem is ez volt de egy kis bepanthennel elmúlt :) de ha újra kijön én is teszek ellene valamit !
2013. márc. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
nem bepanthennel hanem neuval
2013. márc. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
De!
2013. márc. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
neu
2013. márc. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jesszusom, azonnal irány a bőrgyógyász!


El sem tudom képzelni, hogy tud valaki nem elmenni orvoshoz, miközben sebesre vakarja magát...


Az én tippem is vagy a gomba, vagy valami ekcéma.

2013. márc. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!