Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Here-visszértágulatom van. Mi...

Here-visszértágulatom van. Mi lesz ennek a következménye? Mi van, ha műteni kell, mire számítsak?

Figyelt kérdés
2013. febr. 28. 22:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

ez nem ritka, ne parázz

ne hordj szoros gatyákat, alsógatyákat és akkor nem lesz vele baj

legalábbis szerintem... legalábbis remélem..:D

2013. febr. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

B*zdmeg, de jól megnyugtattál:D



Valaki, aki ért is hozzá, vagy átesett műtéten?

2013. febr. 28. 22:40
 3/14 anonim ***** válasza:

Csak az orvos ért hozzá .Akit műtöttek az is csak az állapotokról tudna irni .A következményekről márt többet

olvastam .A betegség visszafordithatatlan,magától nem fog elmulni .Meddőséget,heresorvadást,és here eltávolitását

vonhatja maga után .Ha irod a korod,irtam volna mire lehet még számitani .A műtét szinte elkerülhetetlen .

2013. febr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok.
2013. febr. 28. 23:26
 5/14 anonim ***** válasza:
Ne aggódj emiatt én több mint 10 éve élek ezzel együtt, nincs problémám, nem műttettem meg. Annyi, hgy lehet, hogy nem lehet majd gyereked amíg nem műtteted meg ennyi.
2013. márc. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

"Annyi, hgy lehet, hogy nem lehet majd gyereked amíg nem műtteted meg ennyi."



XD Ja, hogy csak ennyi lehet? Hát ez tök jó, máris megnyugodtam!:D

2013. márc. 3. 13:43
 7/14 Fagzal válasza:
100%

Ne parázz! A varicocele-t csak akkor kell műteni, ha több indikációja is van: pl. gyakran fáj, alacsony a spermaszámod és gyereket akarsz, heresorvadás, stb. Néha hajlamosak rábeszélni az orvosok a műtétre, úgyhogy menjél el egy JÓ urológushoz. Ne hallgass a fórumozókra, mindenki más eset, ehhez orvos ért, nem laikus.

Egyébként nagyon sok férfinak van úgy, hogy nem is tud róla, vagy tud róla de nem érdekli. Tényleg hordjál megfelelő alsóneműt, az segít. Ha nagyon durva, és tényleg műteni kell, az is rutineljárás, ma már laparoszkóppal is csinálják, az talán a legkevésbé invazív.

2013. márc. 4. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Optipolar válasza:
Egyik ismerősömnek is volt viszere, mert kondizott és megerőltette magát. Műteni kellet, de aztán minden rendbe jött. Nála egyébként évek múlva kellett csak műtéti beavatkozás, de nincs mitől tartanod.
2013. márc. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ez meglepő lesz, de talán jól jönne az intim torna. (Akár már a műtét után.) Nézz utána: Kriston Intim Torna. Ez nemcsak nőknek van, léteznek kifejezetten férfiak számára kidolgozott gyakorlatok. Nemcsak a jelenlegi problémád miatt, hanem a későbbi prosztata- és aranyérproblémák elkerülése miatt is.

FONTOS! Mivel van visszértágulatod, nehogy elkezdd oktató nélkül (egyébként gyorsan, egy-két néhány órás alkalom alatt betanulod, és utána már magad végzed otthon), mert a nem jól, ill. nem jó testtartásban kivitelezett gyakorlatok nagyobb bajt okozhatnak!

2013. márc. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Visszaforditható, rendbejössz, és nemzőképes is leszel. Ha érdekel a megoldás, irj priviben a ginsenguz@t-online.hu-ra
2013. márc. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!