Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztatagyulladásnak mi...

Prosztatagyulladásnak mi lehet a következménye, ha kezeletlen marad?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, és csak többszöri egymás utáni önkielégítés után jelentkeznek tüneteim. Húgycsőgyulladásom is van. De félek a négy hetes antibiotikum-kúrától...
2012. okt. 17. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Kezeletlen esetben kalakulhat tályog is, azaz a baktériumok "fészket raknak" a prosztatádban.
2012. okt. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Orvosi kezelés nélkül nem szünik meg .Csak a tünetek hagynak fel időnként.Ez a hugycsőgyulladással szokott társulni .Majd ha ordító fájdalmaid lesznek,görcsök

kiséretében ,nem érdekel hogy hány hetes lesz a kezelés,

ami kórházi bennfekvéssel is járhat,szaladsz Te a dokikhoz,ha nem úgy visznek .

2012. okt. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor mindenképp kezdjem meg? Nem fog a 2x2 hét antibiotikum nagyon legyengíteni?
2012. okt. 18. 14:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért gyengítene le az antibiotikum?
2012. okt. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Kérdező:


Az antibiotikum kúrától ne tarts, szedjél mellé probiotikumot és akkor nem lesz gond. Egyébként biztos, hogy prosztatagyulladásod és húgycsőgyulladásod van? Voltál vele orvosnál?

2012. okt. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kezeltesd! Ha nem kezelteted akkor akár krónikussá is válhat és akkor egész életeden keresztül elkísér! Az antibiotikum ebben az esetben elég hatásos módszer! Addig kezeltesd míg meg nem tükröznek!!! Nekem krónikussá vált és nem kellemes!!!
2012. okt. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Aki kérdezte: voltam vele otthon egy urulógusnál, vittem hozzá vizelet- és ondómintát. Azt mondta, az ondóminta szerint valami baktérium van a prosztatámban. Egy hétig szedtem az antibiotikumot, nincs változás. Most külföldön vagyok, itt is voltam orvosnál, a vizeletminta kimutatott valamit, és a doki azt mondta, valószínűleg e-coli baktérium jutott a húgycsövemen át a prosztatámba. Azt mondta, hogy ha maradnak a tünetek, csináljam meg az antibiotikum-kúrát.
2012. okt. 18. 20:41
 8/8 anonim ***** válasza:
prosztata gyulladásra javasolnám a gentos tablettát, akár megelőzésre is jó. én is szoktam kúraszerűen szedni, hogy ne is jöjjön elő többet.
2012. okt. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!