Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszemen a makk piros,...

A péniszemen a makk piros, érzékeny, mitől lehet? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Már jó pár hete ki van pirosodva a péniszemen a makk felső része (húgycsőnyílás felett újjhegynyi rész kb.). Szexuális kapcsolatom sajnos jó ideje nem volt, szóval a nemi úton terjedő bármi féle fertőzés kizárható. Úgy kezdődött hogy ritkán éreztem hogy fáj amikor mentem erre-arra és menet közben hozzáért a boxeromhoz a velem egykorú. Gondoltam biztos csak kidörzsölte, nem foglalkoztam vele. Szintén ritkán előfordult hogy vizelésnél csípett, de ezzel sem törődtem mert korábban is volt már ilyen, úgy voltam vele hogy itt a tél, biztos picit felfáztam. (Általában akkor csíp ha fázom és akkor pisilek) Aztán egyszer fürdésnél eléggé kipirosodott amikor megmostam, pedig nem használtam másmilyen szappant mint előtte (Baba), nem is dörzsöltem erősen. Azóta ki van pirosodva, és már rendszeresen fáj hogyha mozgok és hozzáér a boxer. Voltam vér- és vizelet vizsgálaton (rokonnál, szóval csak a csípő vizeletről beszéltem, a többit cikinek tartottam említeni), a leleteim teljesen jók lettek. Utána olvastam, sok helyen a Betadine kenőcsöt ajánlották, most azzal kenem fürdés után kb 2 hete, de nem múlik. Tőzegáfonya kapszulát is szedek kb egy hónapja. Urulógushoz nem szívesen mennék (gondolom nem kell magyarázni miért...), de ha nem múlik el lassan kénytelen leszek megnézetni. Van tippetek hogy mitől lehet és mivel érdemes kezelni? Lehetséges hogy húgycső gyulladás? Köszönöm a válaszokat előre is!
2013. febr. 16. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nem gomba,hanem bacis fertőzés.A csípős vizelet egyértelműen arra utal .Egy tüzetesebb vizelet vizsgálat biztosan kimutatná a kórokozót is .Elsőre nem is biztos hogy megtalálják. Egy fiunál a 3. vizsgálatnál találták

meg .Nem szabad várni ,mert gyógyszer nélkül nem múlik el .

Igenis mindent el kell mondani .

2013. febr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták vérből és vizeletből kimutatható lenne bármi. Mást már nem is tudok elképzelni, nyilván szövetmintát nem kell adnom... Maximum egy látlelet dokinál, de még soha nem voltam orvosnál és nem akarom hogy egy vadidegen matasson miközben az asszisztensek meg közben bámulnak...Azon gondolkodtam, hogy ha felfázás lenne akkor annak már el kellett volna múlnia és valószínűleg nem lenne külső jele, ha viszont baci akkor azt ki kellett volna mutatni a vizelet- vagy vérképemből.
2013. febr. 18. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!