Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herevisszérsérv műtét milyen?...

Herevisszérsérv műtét milyen? Mindent szeretnék róla tudni?

Figyelt kérdés

Meddig tart, milyen az élet utána? Lehet e fizikai melót végezni, és ha nem meddig??? Hova kapok érzéstelenítést, vagy lehet e altatást kérni, és ha igen fizetős e????

Segítsetek, nagyon köszönöm.



2013. jan. 26. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Amit tudok ez ügyben azt a haveroktól tudom.2 féle eljárás van legalább .Az egyik a combon bevezetett katéter a vánában.A másik a metszéses eljárás ,zacsi érzéstelenitése,

majd metszés rajt.Utána here érzéstelenitése kis szúrival

ez nem egy kellemes érzés.Innentől már semmit nem érzel.

Azt hiba elháritása után zacsi összefércelve ,és mehetsz

haza.Náluk ez még egy órát sem vett igény be.Tb re megy ,egy fillért se adjál ezért magánrendelésen .Talán még jobb ellátásban is részesülsz.

2013. jan. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hu a szuri nem lesz kellemes...És utána meddig nem szabad elemelni ill nemi kapcsolatot élni??? Én megemeltem 1 coca colát, meg 2 doboz tejet, és fájt lent nagyon....?
2013. jan. 26. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!