Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért Piros a nyakam borotválk...

Miért Piros a nyakam borotválkozás után?

Figyelt kérdés

Gilette Fusion Proglide borotvám van és a hozzá való zselét is használom. Axe aftershavem van és van adidas is... akárhogy használom Vörös az a nyakam.. ha nem használok arcszeszt akkor is :/ Miért? Idő után elmúlik... mit csinálok rosszul? Kb 3 hete kezdtem a borotválkozást.

Am... ha reggel leszedem... akkor délután 3-ra már látszik a szőr hogy kinő.. :S És ha nem is nagyon... de kicsit csúnyák a tüszők vagy micsodák :( Miért? :(

Kérlek segítsetek nekem adjatok ötleteket mit csinálok rosszul :(



#borotválkozás #szőr #piros #nyak #Gilette fusion proglide
2013. jan. 8. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Sokunk így van ezzel.Főleg új pengékkel .Mert viszi a bőr felső rétegét is .Irritálja a szőr tüszőket .

Kellene haszni borotválkozás utáni balzsamot . Az megnyugtatja a bőrt.Akinek gyorsan nől a szőre,annak a többszöri borotválkozás jut .

2013. jan. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de kb mindenki minden nap csinálja?.... sajna én nemtudom. elhunyt a faterom :/... a balzsamból melyiket ajánlod?... és am arckrémek meg testápolók nem jók úgy?
2013. jan. 8. 14:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Erre a legjobb megoldás, hogy szakállat és bajuszt növesztesz. Na de viccet félretéve: mint ahogyan előző hozzászóló is írta, gyártanak erre speciális balzsamot. Szaküzletekben általában az eladók értenek hozzá, kérdezd meg, mit javasolnak!
2013. jan. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem is szokott pirosodni borotválkozás után. Én úgy vagyok vele, hogy négy-öt napos borosta még elmegy...
2013. jan. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem pl ha.. reggel leszedem másnap reggelre már eléggé látszik kedves utolsó kommentelő :( Sajnos.. és.. 5 napos borosta... elég durván nézne ki.. inkább szakáll lenne meg ilyenek :S
2013. jan. 8. 16:16
 6/7 anonim ***** válasza:

először is melegvízzel fel kell jól puhítani a bőrt és szőrt (zuhanyzás, fürdés után jobb). használj érzékeny bőrre való gélt-habot-borotvaszappant. a lényege, hogy jól csússzon a penge és rányomás nélkül kell levennie a szőrt ha minden jó és elég éles.próbálj a húzás szögén (penge) változtatni, hátha az is segít. utána használj krémet ami nyugtatja a bőrt és nem engedi kiszárítani.nyugodtan nézzél illatmentes arckrémet, akár nőit is(illat mentes, alkohol nélkülit. mindig érzékeny bőrre keress mindent.

a pengére mindig vigyázz, ne piszkáld semmivel, csak folyóvízzel tisztítsd. ha kis sérülés éri, máris húzni fogja a bőrödet, szőrt, ha így érzel azonnal cserélj pengét.

pamacsnak is megvolt annó a szerepe, mert a körkörös pamacsolás, felállítja, megmozgatja, rendezi a szőrt a borotválás előtt.

2013. febr. 10. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
és mindig szálirányba, vagy enyhén ferdén húzzad a pengét.
2013. febr. 10. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!