Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fityma szűkületem akadályozh...

A fityma szűkületem akadályozhat a szexben? Ha igen, hogyan tud akadályozni? Van olyan gyógymódja amit kipróbálok nem kell orvoshoz mennem?

Figyelt kérdés

2013. jan. 6. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
azt meg kell műteni
2013. jan. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem csak a szexben, amúgy is komolyan fennáll ilyen esetben a fertőzés veszélye, aminek aztán húzós következményei lehetnek.

Menj vele orvoshoz!

2013. jan. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

az orvos mit csinál vele ?

mi a kezelés ?

2013. jan. 6. 11:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen mértékű. Meg hány éves vagy. 12-14, max 14-ig lehet nyújtani, utána csak a műtét. Lehet plasztikázni, vagy körülmetélni. Ha a fityma nem túl hosszú, nem lóg túl nagyon a makkon és enyhe a szűkület lehet elég a plasztika is. Ha nem, akkor metélés.
2013. jan. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
első vagyok, nem tudom mit kell lepontozni. nekem 6 éves koromban volt, megműtötték és kész.
2013. jan. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is megműtötték és lecsonkolták róla az összes bőrt iszonyú rondán. Csak lebeszélni tudok erről a barbár eljárásról mindenkit!!!

Ha szűkület van, akkor finoman tágítani kell, fürdés után, krémmel... ha nem megy, akkor bemetszés, plasztika vagy részleges metélés kell.

A lényeg, hogy a lehető legtöbb maradjon meg az előbőrből. Nem viccből van az ott :(

2013. jan. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
nem muszáj ahhoz metélni, nekem se volt úgy
2013. jan. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fitymaszűkülettel a szex iszonyú fájdalmas...
2013. febr. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Itt ahol nem ismernek jobb válaszokat kaphatnál,ha megmondanád hány éves vagy.De az tuti ha nincs letapadva a makkra(ha pisiléskor kicsit összeszorítod a fitymád végét és felfújódik a fityma körbe a makkról)akkor csak kitartóan próbáld húzogatni hátra a makkodra és idővel bár de ki fog tágulni főleg fürdéskor. Ha csak kisebb nagyobb fájdalmak árán is de sikerülni fog.Ha mégis le van tapadva akkor a vizelettel való tágítással(a pisi az valójában steril dolog)sikerülhet megszüntetni s így legalább tisztul is.
2013. febr. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mindenkepp menj el orvoshoz eloszor is. Fiatal korban talan mutet nelkul javithato, de ha mutet is kell akkor jobb ha fiatalabb vagy.

Kesobb a fitymaszukulet legtobbszor fajdalmas sex kozben, erzekeny csak oadfigyelessel lehet sexelni. Rendszeres gyulladasokat okoz a makkon, gombasodas kiirthatatlan etc..

2013. febr. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!