Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha a barátnőmről kiderült,...

Ha a barátnőmről kiderült, hogy hüvelygombája van, de mi akkor is voltunk együtt, mivel nem tudtuk hogy az van neki, akkor én is elkaphattam valamit?

Figyelt kérdés
2007. szept. 5. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószinűleg. Neked is ki kellene kezeltetned magad, mert ha őt ki is kúrálják te ismét megfertőzheted.
2007. szept. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valószínű hogy elkaptad, még akkor is, ha nincsenek tüneteid. A barátnőd valószínűleg elment nőgyógyászhoz (hiszen konkrétan írtad, hogy hüvelygomba a diagnózis). Ha nem írt fel semmit a partnar számára (tehát neked), akkor vissza kellene menni, és kérni valamit neked is. De furcsállom, hogy ez a nőgyógyásznak nem jutott eszébe, hiszen így egymást fertőznétek oda-vissza... Ne aggódj: 2-3-4 napig tartó kenegetésre kell csak számítanod!
2007. szept. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

En eleve olyan huvelykremet vettem amiben benne volt a kulso krem is ...

bizony vissza lehet fertozni es akkor megkellemetlenebb. Tapasztalat.

2007. szept. 10. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!