Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek ez normális?

Márkez kérdése:

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
A bal oldali herémnél a vezetékek vastagabbak mint a jobb oldalon! ez normális? voltam házi orvosnál azt mondta nincs sérvem de csak az alhasamat vizsgálta! szerintetek nem gond hogy vastagabbak mint a jobb oldalt?? ez normális? kérlek írjatok! nagyon parázok:S

2012. okt. 24. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Normális.

Semmink sem egyforma amiből 2 vagy több van

2012. okt. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem.. hát igen bal oldalt mint ha több Ér lenne.. amúgy kezdődő húgy úti fertőzésem van.. mert voltam dokinál lehetséges hogy ezért duzzadtak meg az erek?? a bal oldalt?
2012. okt. 24. 21:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek nincs köze a húgyúti fertőzésedhez. A heréidet ezek szerint nem is nézte meg?

Ha az ondóvezeték vaskosabb, és fájdalom nincs, akkor szerintem minden rendben.

2012. okt. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet visszértágulat?
2012. okt. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem tudom 15 éves vagyok amúgy.. ha ez számít valamit
2012. okt. 24. 23:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha megnézte a doki a heréidet, és mindent rendben talált, akkor nincs miért aggódnod!

Ha nem tette ezt meg, a megnyugtatásod végett érdemes lenne sebészeten megmutatni, mert tényleg lehet visszértágulat is. Azt kötegek formájában érzed.

A neten találsz erről bőven írást.

2012. okt. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!