Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Emlékeztek még az első masztur...

Emlékeztek még az első maszturbálásra?

Figyelt kérdés
Arra,hogy hány éves korotokban volt, hogyan jöttetek rá, hogy másra is lehet használni, nem csak pisilésre?
2009. aug. 2. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
neem emlékszem sajnos:O
2009. aug. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyon korán, de fogalmam nem volt róla, hogy mit csinálok, egyszerűen finom volt. :D

7 éves voltam és iszonyú jól esett oda nyúlni. :D


20/N

2009. aug. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én most 17F vagyok. Tisztán emlékszem az elsőre. 9 éves voltam és a kádban fürdés közben. Akkor még nem voltak éjszakai magömléseim. Fájt is egy kcisit mikor először élveztem el a kád vizébe . :)
2009. aug. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

één igen

nem jött semmi

csak már azt nem tudom, hány éves voltam

2009. aug. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

kb... 8 voltam.. tvztem.. nyitott ajtónál.. fotel háttal... anyám főzött a konyhában.. de ugye a fotel miat kb semmit se láthatott..

arra gondoltam, hogy ha a markomba rakom a farkam olyan mint a pina.. az élvezet biztos megvolt, mert csináltam utána is.. de ugye semmi nem jött 8 évesen...

2009. aug. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

10 éves lehettem kb

82 ben szulettem...

Gázos mert egy ákos szám szólt a rádióban, akkor volt sláger a danubiusban

a "valami végetért"

az fedezte a szobámbol kiszürödö zajokat mivel az ösömék szobája mellettem volt..


Akkor mentem el elöször, csak akkor még nem jött semmi belöle és baromi sokat kellett érte dolgozzak :D


Viszont az csiklandós lüktetö érzés a mai napig sem változott!


Felfedezni nem fedeztem fel csak úgy ösztönösen jött!

Nameg az ingerek a suliban állandóan rá voltam kattanva a gömbölyu popsikra a kivillanó bugyikra meg a bugyivonalakra, meg ahogy a nunikon feszült a cicanadrág :D :D Ráadásul egy tök jó csaj volt a padtársam

Ezektöl állandóan álltam mint a villany oszlop esténként!!

2009. aug. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!