Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nyilvános wc-ben vizelés, help?

Nyilvános wc-ben vizelés, help?

Figyelt kérdés
Nah szóval 18 vagyok és nem tudom hány férfit érint a dolog de nagyon nehezemre esik a nyilvános wc-ben vizelni . Nem tudom az okát hogy mért , a méretemmel megvagyok elégedve szóval ezt nem ennek tudom be . AKárhányszor emgpróbálok nyilvános wc-ben vizelni csak ritkán megy vagy ha nincs ott senki , egyszerüen zavar mások jelenléte , a baj csak az hogy néha már nagyon ki kell mennem és nem tudok emiatt könyíteni magamon mindig . Kérlek titeket normális válaszokat adjatok hogy mit tehetnék !

2012. szept. 12. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj be a fülkébe és meg van oldva a probléma.
2012. szept. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nos csak akkor megy ha teljesen zárt a fülke... áh ez pszichés dolog vagy nem tudom mi lehet de már nagyon bosszant hogy úgy kell néha buszoznom hogy majd behugyozok , szerencsére csak néha
2012. szept. 12. 17:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok férfire igaz ez.Valami pszihés dolog lehet ez .

Én is csak állok sokszor. A közös fürdőkben ,munkahely

uszoda, meg meztelen fürdök.

Ki érti ezt ?

2012. szept. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem normális, de normális jelenség!

Rólam a kekszelés is elmúlik, ha a szomszéd fülkébe jön valaki...

2012. szept. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Üvegtigris, Csoki: "...a nyilvánosban is abbahagyom, ha valaki mellém áll..." szóval sokan vannak ezzel így. Gondold azt, hogy a melletted állónak is mekkora para, és megindul. Nekem bevált. :)
2012. szept. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez normális,valójában egy intim dolog lenne a vízelés is,mint a nagy wc,vagy menj a fülkébe,vagy menj távolabb a többiektől.Más is van így.
2012. szept. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Paruresis válasza:

A tünetek paruresisre utal. Ez egy szociális fóbia, az ember csak otthon tud vizelni, vagy olyan helyen, ahol tudja, hogy nem zavarhatják. Nem vagy egyedül a problémáddal, több millió embert érint a világon.


Látogass el a magyarországi paruresisben szenvedők oldalára:


[link]

2014. márc. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!