Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gyúrás kezdőknek?

Gyúrás kezdőknek?

Figyelt kérdés
Egy kezdő gyúró vagyok, és azt szeretném megtudni hogy mekkora súllyal érdemes elkezdeni gyúrni milyen gyakorlatokat csináljak és mit érdemes enni gyúrás előtt és után?

2012. szept. 10. 07:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt a könyvet:A Sárga Kapszula - Drugs Bunny (neten lelehet tölteni vagy megveszed 3500 körül van)

Ebbe benne vannak az alapismeretek

2012. szept. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Tök mind 1 nem mindig a súj a lényeg hanem hogy szabályosan csináld és attól függ hány éves vagy mert ha meg erölteted magad nagyon rá tapad az izomzat a csontra és nem fogsz nőni... 1 éve gyúrok elég keményen...
2012. szept. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én 20 éves vagyok nem hiszem hogy olyan sokat fogok még nőni de heti 3-4- szer gyúrók 1- 1.5 órát kb 5 kg súlyzóval
2012. szept. 13. 14:27
 4/10 anonim válasza:
én 70 kilóval mellezek 1 hónapja keztem el voltak elmaradásaim de próbáld meg hogy szabályoságra törekedj és 4-5 gyakorlatot csinálj folyamatosan max 1 perces szünettel és néha nem árt sújt emelni se...
2012. szept. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
meg az is számít mennyire veszed komolyan gyúrást hosszú távon hobbi stb... én hobbiból csinálom de azért néha szoktam be szedni ezt azt de nem doppingot meg ilyen szarokat hanem csak fehérje testömeg növelő aminósav...
2012. szept. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tudjátok hogy mi az a por amit tejbe kell elkeverni és hogy mennyibe kerül és hogy hol lehet venni?
2012. szept. 14. 07:55
 7/10 anonim válasza:
sok féle lehet lehet fehérje,protein,testömegnövelő vagy vannak teblettásak is aminósav stb... van 3-4 ezererért de azok fillért nem érnek olyan 8-9 ezerért vannak amik1 hónapra elegek és egész jól teszik dolgukat de jó ideig kell csinálni kapni kimondottan ilyen boltokba lehet kapni vagy interneten dobozba van a por vagy tasak vagy zacskó szerűségbe (olcsót nem érdemes venni)
2012. szept. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Interneten? Most mondat a legnagyobb butaságot. Interneten semmiféle gyógyszert,vitamint,testtömegnövelőt és ilyesmiket nem szabad rendelni! Bevizsgálatlan szarokat akarsz bevinni a szervezetedbe? Magyarországon talán a világon a legmegbízhatóbbak, legellenőrzöttebbek a gyógyszertárak, nem úgy mint az USA-ba vagy más EU-s országba ahol mindenféle mérget kaphatsz már sajnos ott is. Itt ha gyógyszertárból veszel vagy ilyen boltból ahol gyógyszereket meg ilyen szereket árulnak akkor azok nagyon ellenőrzöttek, biztos hogy jók. Viszont óriási felelőtlenségnek tartom online patikákból, vagy weboldalakról rendelni bármit is. Egyre több esetről hallani hogy tingli-tangli weboldalakról, ilyen www.aspirin.com-ról vagy a gyógyszergyártó hivatalos weboldaláról rendelt gyógyszerek halált vagy súlyos egészségügyi gondokat okoztak.
2012. szept. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
és ki beszélt tingli tangli oldalakról??? pm Brutalnutrition 1 ik legjobb fajta fehérje szinte csak neten kaphato belvárosba is kevés helyed ilyen a biotech is
2012. szept. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
gondolom doppingolni még nem akar ;) azt úgyis csak akkor értelmes ha van már valami meg ki tudja hogy ezeket a cuccokat is szervezeted bár semmi bajod nem lehet csak hosszú távon...
2012. szept. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!