Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A makk pereménél/péniszemen...

A makk pereménél/péniszemen vörös folt jelent meg egy pár napja, szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés
Nem viszket. Vörös, nem váladékozik. Nem gondolom, hogy irritáció lenne, mert már 3 nap alatt elmúlt volna. 3 hete nem volt szexuális kapcsolatom, így arra sem fognám. Ötletek?

2012. szept. 3. 22:05
 1/5 anonim válasza:
ezt jobb ha megmutatod egy orvosnak inkább.
2012. szept. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szifilisz.

Nem viccelek. (Nem biztos persze, hogy az, csak 3 hét az pont a lappangási idő az elsődleges fekély megjelenése előtt. Tehát én elkezdenék aggódni.)

Dokinak mutasd meg mindenképpen.

2012. szept. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ketteske, hát jól rám ijesztettél!

Ma elmentem egy urológushoz, aki megmondta a frankót. Nem nemi betegség, egy sima gyulladás/gomba. Írt fel receptet egy doboz Canesten kenőcsöt, és annyi.

2012. szept. 5. 17:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Az ördög nem alszik. :)

Én inkább bőr-és nemibeteggondozóba mentem volna.


Mintát vett róla, vagy csak rámondta, hogy gomba? (Mondjuk a szifiliszt pont vérből szűrik.) Említetted neki, hogy 3 hete volt egy kaland? Na mindegy, remélem meggyógyul hamar.

2012. szept. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem vett mintát, de amúgy már én magam is rájöttem, hogy nem lehet olyan komoly mivel reggelre eléggé elhalványult, már alig látszik. A kalandot sem említettem, illetve beszéltem a partneremmel, aki elmondta hogy nem volt semmilyen nemi betegsége, úgyhogy tőle nem kaphattam el.
2012. szept. 6. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!