Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mivel kezelhetném a vakarózás...

Mivel kezelhetném a vakarózás által előjövő ekcémámat (? )?

Figyelt kérdés

Kivakartam a bőrömet(talán egy szúnyogcsípés miatt) nem tudom, és azóta ott sötét vöröses barnás folt van.

Nem tudom, hogy ekcéma-e.

Néha viszket, ilyenkor ha vakarom nedvedzeni kezd, aztán pár napon belül var keletkezik ott.


Előre is köszönöm!



2012. aug. 7. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:
A neogranormon nekem mindig segített!
2012. aug. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha szúnyogcsípés lenne, akkor annak egyrészt semmi köze az ekcémához, másrészt azért illene elmúlnia :)



Ha viszont tényleg viszket, vörösödik, hámlik, stb. akkor Neogranormon és Elocom.


Utóbbi dermatitisre nagyon hatásos, állítólag nem szabad huzamosan használni, de nekem az egyetlen ilyen cucc ami segít. Sajnos csak receptre adják ki.


Ugyanakkor menj el bőrgyogyóshoz, az nagyon szívesen megvizsgál és lehet hogy pontosabb diagnózist is fel tud állítani.

2012. okt. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!