Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha foci előtt maszturbálok az...

Ha foci előtt maszturbálok az befolyásolja a teljesítményem?

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:
nem hinném
2009. júl. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az attól függ, mennyire adsz bele apai, anyait, mert ha maszturbálsz is el tudsz fáradni.

Kimerítő tud lenni egy alapos kézimunka.

De szerintem inkább tuningol, mint sem fárasztana.

2009. júl. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
elvileg befolyásolja.. a sportolóknak (lásd pl. olimpia) nem javasolják a verseny/megmérettetés előtti önkielégítést, mert ronthatja a teljesítményt.. de állítólag a hideg víz pedig javítja ;)
2009. júl. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

rontja a teljesítményt mert szerotonin vagy mia turo szabadul fel az pedig természetes nyugtató és ellazító..


A nöknél pont forditva van azoknál vmi felpörgetö hormon szabadul fel, ezért van az hogy a pasi bealszik szex utána nöknek meg be nem áll a szájuk és repkednek jobbra ballra..

2009. aug. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Igen, mert szerotonin szabadul fel ami megnyugtat, és a tesztoszteron szint lecsökken. Ez gyengébb teljesítményt eredményezhet.
2009. aug. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
a kérdés jó :D én például egyszer szexeltem meccs előtt, és olyan voltam, mint a kematoxos légy XD
2009. okt. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

jaj de félre értettem azt hittem a tévévé előtt miközben foci meccset nézel:

visszatérve kérdésre szerintem rontja mert elfáradthatsz de ha mondjuk zuhanyzás közben... szovla tapapsztald ki:D

2009. dec. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!