Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövid fitymafék vagy fitymaszű...

Rövid fitymafék vagy fitymaszűkület?

Figyelt kérdés

az van, hogy sima állapotban hátratudom húzni a makkon túl is a fitymát teljesen addig, hogy kisimuljon. Ha merev akkor épp hogy a makk aljáig tudom ott is úgy, hogy csak az egyik részénél megy le jobban a másiknál nem, szerintem le tudnám, de érzem meg látom hogy feszül a fék, és már teljesen fehér. Szerintetek rövid fitymafék vagy fitymaszűkület? Ha rövid a fitymafék, akkor mit tegyek? Szexelhetek majd később attól esetleg síkosítóval? Vagy nézessem meg? Ha elszakad mit tegyek? Visszaforr magától? Az orvos hogy tudná ezt kezelni?


F/17


2012. aug. 13. 18:40
 1/6 A kérdező kommentje:

ezt a képet találtam ami legjobban hasonlít az enyémhez

[link]

2012. aug. 13. 18:48
 2/6 anonim ***** válasza:

"Ha merev akkor épp hogy a makk aljáig tudom ott is úgy, hogy csak az egyik részénél megy le jobban a másiknál nem, szerintem le tudnám, de érzem meg látom hogy feszül a fék, és már teljesen fehér. Szerintetek rövid fitymafék vagy fitymaszűkület?"


- Ebből nekem nem lett világos. Ha azt látod, egy részen a fityma nem tud teljesen lejönni, de nem a makk szélén szorul (ami fitymaszűkületnél lenne), akkor rá van nőve. Ezt óvatos húzásokkal orvosolni lehet. Ha a fityma egyébként ernyedt állapotban TÉNYLEG teljesen szabadon mozog, de a fitymaféknél feszül, akkor rövid a fitymafék.


"Ha rövid a fitymafék, akkor mit tegyek? Szexelhetek majd később attól esetleg síkosítóval? Vagy nézessem meg? Ha elszakad mit tegyek? Visszaforr magától? Az orvos hogy tudná ezt kezelni?"


- Ha a rövid a fitymafék, azt kezelni kell. Az orvos helyi érzéstelenítés során elvágja, és egy öltéssel összevarja. Nem hangzik jól, de mégis ezerszer jobb, mintha az első pásztoróra alkalmával szakadna el.

2012. aug. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most látom a képet, de nem látszik a fitymafék, így nehéz véleményt mondani.
2012. aug. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Viszont a képen nincs fitymaaszűkület.
2012. aug. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a sebészkés helyett a lézeres műtétet javaslom, sokkal kíméletesebb, és szerintem az eredmény is szebb lesz egy vékony lézer után (képek vannak ) mint egy sebészes, varratos dolog után. Van hely az országban, ahol megcsinálják tb-re, én Budapesten magánt találtam ahol gyorsak és korrektek voltak, mondhatom szinte nem is fájt.


A válaszolóktól kérdezem mert engem is érdekel, a képen látható állapot MÉG nem fitymaszűkület?

2012. aug. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is pont olyan a műszerem mint amilyen van a képen... de annál lejjebb nem megy merev állapotban, akkor azt jelenti hogy rövid a fitymafék?? érdekelne a pontos cime annak a pesti lézeres mütétet elvégző rendelőnek.
2012. okt. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!