Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merev fitymaszűkület, lehetség...

Merev fitymaszűkület, lehetséges, vagy csak túl sokat gondolkozom?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy a fitymám alaphelyzetben simán hátracsúszik, egyáltalán nem szűk, merev állapotban viszont nem tudom, hogy pontosan mi is lenne a jó. A makk mögé tudom húzni simán, ott is marad, vissza is tudom húzni, de viszont a makk pereme mögött begyűrődik, ráncos marad, nem lesz teljesen sima, mint mikor alapállapotban húzom hátra. Ez problémát jelent? Rövid fék biztos nem lehet, mivel a fékemet régebben eltávolították műtéti úton. Esetleg fitymanyújtással lehet segíteni és ha igen hogyan érdemes nekiállni? Magyar oldalon nem sok dolgot írnak erről angolul pedig sajnos nem igazán tudok. Köszönöm előre is a segítséget!
2012. aug. 12. 00:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha oda vissza tudod húzni merev állapotban akkor az égvilágon semmi baja nincs.
2012. aug. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor az nem is számít, hogy a makk mögött mennyire feszül vagy mennyire simul ki?
2012. aug. 16. 21:00
 3/5 anonim ***** válasza:
nem számít
2012. aug. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fityma nyújtás az nem rossz ötlet,lazíts a fitymádon,húzkod hátra naponta.
2012. aug. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meleg vízben kell hátra húzni a fitymádat és lazulnia kell,mert az lenne ideális ha nem éreznél feszülést merev állapotban sem,ha nem segít ez a módszer akkor urologushoz kell menned.
2012. aug. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!