Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehetséges a fitymaszűkület...

Lehetséges a fitymaszűkület efféle múlása?

Figyelt kérdés
Fitymaszűkületem van, de nem akartam műtétet, ezért elkezdtem alkalmazni a "fürdőkádas" módszert. És pár hét alatt olyan mintha tényleg múlt volna a szűkület. Már jobban, kevesebb nedvesítéssel is bírom húzni lefelé és ha teljesen nem is, de valamennyire igen. Sok nedvesítéssel pedig majdnem teljesen. Ez most a "fürdős módszer" miatt van ?
2011. dec. 3. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hülyeséget mondok, de ez kb. olya lehet mint amikor a lábadra v. egyéb testrészedre nyújtasz. Lehet a spárgát is meg tudod csinálni, de akkor napi rendszereséggel kell végezned, mert ha abbahagyod kis idő múlva újra rugalmatlan lesz. Szóval ez a módszer csak nagyon enyhe szűkület esetén működik. Nézesd meg urológussal.
2011. dec. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én velem az volt hogy feléig se tudtam, probáltam...fájt. és tegnap nemtudom hogy a fenébe de teljesen hátrahuztam.

14f

télleg a felénél régen már fájt inkább abbahagytam olyankor

szoval probálgasd és hogyha nem fog javulni akkor orvos

2011. dec. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

na nagyon enyhe és a fék sem rövid akkor mehet.

ha műtét mellett döntesz írj nekem privit,most estem át rajta.

2011. dec. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Műtétet egyenlőre nem akarok.

De, ha jól tudom voltak olyanok akiken ez a "tornáztatás"

is segített. De, ha hószútávon semmit sem javít, akkor talán el megyek orvoshoz.

2011. dec. 5. 15:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Az orvosi beavatkozások se vészesek, kivéve a teljes körülmetélést, az nagyon PARA

Nekem az volt és nagyon undorító lett és használhatatlan is, sokkal jobb lenne inkább egy szűk fitymás pénisz :(

2011. dec. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!