Mitől változott meg? (lennt)
Régebben a férfi szóhoz férfi kép is kapcsolódott,akkor mára mért lett/lesz egyre több feminibb kinézetű férfi/fiú és viselkedésűek is?
Mért csinálnak olyan dolgokat amit korábban nők vetettek be szépülés céljából,barnulás,körmök,láb ápolás,vagy akár a ruha színek világa?Az én ismerettségemben nem ez a jellemző,de egyre többet lehet látni,hallani erről és érdekelne vajon mért is van ez a jelenség.Valamit leutánoznak vagy mi,mert engem nem tudnának rávenni női színekre vagy nőkre jellemző szépülést segítő helyek rendszeres látogatására sem.
Előre leszögezném senkivel semmi bajom,vagy előítéletem nincs csak az ok.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!