Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van vagy ne...

Fitymaszűkületem van vagy ne aggódjak?

Figyelt kérdés
Eddig ugy tudtam az van, mert a makkot elfedi a fityma, és nem tud kibújni a makk. Mikor lehuznám a bőrt felül bepirosodik és semilyen állapotba nem tud kibujni. Ma mentünk volna orvoshoz, de fater megnézte és azt mondta semmi baja nincs, neki is ilyen volt. de szerintem akinek nincs fitymaszűkülete annak ki tud bújni a makk. 16 fiú
2008. máj. 6. 17:14
 1/5 A kérdező kommentje:
akinek volt ilyen akár egy képet is elküldhetnék és megmondaná hogy tuti az e. köszi
2008. máj. 6. 17:21
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz mutasd meg neki,de a fitymaszűkületet gyerekkorban felfedezik,mert a védőnő és a háziorvos is rendszeresen nézi.Párom 5 vagy 6 éves volt mikor körülmetélték,akkor vették észre.
2008. máj. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, hanem menj el orvoshoz. Ő megmondja, mennyire súlyos. Szükség esetén 5 perces műtét (nem kötelező körülmetélni, elég egy kis vágás) - de, ha elhanyagolod, súlyos problémád is lehet belőle!
2008. máj. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
elmentem orvoshoz. altatással 30-40 perces műtét lesz. eltávolítják a fityma 1 részét. köszi
2008. máj. 6. 21:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülök hogy megoldódik a problémád! Hidd el, megéri azt a kis műtétet felvállalni. A lábadozás után minden klasszul működik majd. És sok rossztól megóvtad magad, gombásodás, bőrgyulladás ilyenek. Kitartást!
2008. máj. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!