Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan zajlik egy prosztata...

Hogyan zajlik egy prosztata vizsgálat?

Figyelt kérdés
Állítólag már nem kotornak be, hanem ultrahangos vizsgálat van. Igaz ez? Hogy zajlik egy ilyen vizsgálat? 40 múltam, és a házi orvosom javasolta, hogy menjek el az urológiára... Kicsit fenntartásaim vannak, és nem rajongok az ötletért. Panaszaim nincsenek, semmi vizeleti probléma, meg ilyesmik. nem is igazán tudom, hogy menjek e, vagy hanyagoljam...
2012. júl. 20. 21:07
 1/5 anonim válasza:
Hááááát....a háziorvosod biztosan nem viccből javasolta! A férjemnek még csattant a gumikesztyű és volt matatás. :) Ennyit simán kibírsz! Az urológusnak ez rutin! :)
2012. júl. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
pont ettől féltem :) hogy csattan a gumikesztyű! :D
2012. júl. 21. 21:00
 3/5 anonim válasza:
Biztosan én is paráznék, de nagy levegő! Lehet, hogy tök jó lesz és még a végén rákapsz...:D
2012. júl. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:D :D na ettől nem tartok. az a testrészem - mint sok más is - egyirányú. Nem hiszem, hogy tudna akkora pozitív meglepetést okozni a doki, hogy önként vissza járjak hozzá. Hacsak nem különböző a kromoszóma számunk, és nem csak ott hátul matarászik a vizsgálat közben, hanem előre is téved, és kézbe veszi a dolgokat. :) :D Tényleg, van egyáltalán Női urológus? Lehet, az kevésbé lenne megalázó, mint egy pasinak bepucsítani (azt hiszem) :)
2012. júl. 22. 18:47
 5/5 anonim válasza:
szerintem van nő urológus, ha meg nincs, be kell vezetni :P
2012. júl. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!