Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Péniszen elváltozás!?

Péniszen elváltozás!?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb. 6-7 hónapja borotválom a péniszemet. Körülbelül a második borotválkozás után észrevettem a péniszem alján egy hús színű kis kinövést(5mm nagyságú kb.). Nem fáj, nem kemény, de rettentően irritáló. Szexuális kapcsolatom nem volt még, de félek valami szemölcs féleség, vagy gyulladás. Azért írtam most, mert eddig nem igazán zavart, de most, hogy már szeretnék kapcsolatot, eléggé félek.

Ha tudjátok mi lehet írjatok!! Előre is köszönöm.



2012. júl. 7. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
lesz még egy kukid haver:D
2012. júl. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Te szemszögedből nem biztos, hogy humoros lenne haver...
2012. júl. 7. 18:55
 3/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg szemölcs...

De nem vagyok orvos. Még ha az lennék sem tudnám így megállapítani!

Ezzel csak arra céloztam, hogy menj el dokihoz.

2012. júl. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Valószínűleg el fogok menni, csak kíváncsi vagyok, hogy másnak is van/volt-e ilyen. És kezelte-e vagy elmúlt stb stb.
2012. júl. 7. 19:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem beizzadt,kipattogzot. Kis pattanás :) Enyimen is szokott lenni.
2012. júl. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Érdemes elmenned andrológushoz/urológushoz. Borotválkozás során keletkezhetnek apró sebek a bőr felületén, a péniszen ráadásul sokkal érzékenyebb a bőr, így nem is olyan nehéz sebet ejteni rajta. Ha seb keletkezett, akkor bármilyen fertőzést is elkaphattál esetleg, így már sokkal veszélyesebb a téma. Szerintem minél hamarabb menj el orvoshoz, mert akár tovább is terjedhet.
2012. júl. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szőrbenővés, vagy ilyne kipattogás... szerintem nem kell parázni... nekem is voltak az első borotválkozások során ilyenek... :) barátnőmmel is gyakran meg esik hogy gyorsan lekapja magának és veszi is rá a bugyit, oszt kiapttog.. borotválkozás után ne öltözz fel, hagyd kicsit szelőzni, illetve ha éles a borotvád ovatosabban cisnáld... :) aztán majd beedződik rá a bőröd :)
2012. júl. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Két dokinál is voltam, egyik azt mondta fertőzéses valami, a másik meg, hogy csak felsértettem a bőrt..de mindkettő Betadine-t írt fel.
2012. júl. 9. 15:00
 9/10 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen, kb 2 hónap alatt magától elmúlt, nem nagy ügy.
2012. júl. 11. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már kezdek aggódni...kicsit lilás árnyalatú és pici lyuk van benne( mármint a kinövésben ), kenőcsös kezelésre sem múlik el, szóval nem tudom mi tévő legyek.
2012. júl. 11. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!