Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mivel szedjem le a szőrt a...

Mivel szedjem le a szőrt a mellkasomról?

Figyelt kérdés
Kicsit cikinek érzem, hogy szőrős, viszont annyira nincs kedvem ezzel vesződni, ha csak simán végigtolom borotvával, akkor úgy fog viselkedni mint az arcomon, és egyre hamarabb, egyre erősebben fog visszanőni ? Azért gyantát mégsem akarok venni, az már eléggé meleg dolog.

2012. jún. 16. 16:26
 1/10 anonim válasza:

Ha férfi vagy nem értem miért ciki..

Ha lány,az már más tészta:D

2012. jún. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha se gyanta, se a borotválás nem megfelelő neked, akkor epilláltasd, de közlöm veled, hogy az nem egy leány álom.
2012. jún. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, 18 éves, és nem tudom, hogy csak az én baráti körömben, de itt senkinek sem szőrős, és ezért érzem, hogy ciki, főleg így strandszezon idején.
2012. jún. 16. 16:33
 4/10 anonim válasza:

Egyáltalán nem ciki.

Ha a homár,csupasz mellkasú barátaid ezt mondják esetleg,ne higgy nekik..

2012. jún. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a disznópörzsölőt.
2012. jún. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
boxkesztyűvel....
2012. jún. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó kettőnek külön köszönet.
2012. jún. 16. 22:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Én borotválom,már elég régóta.Igaz,hogy ha azt akarom,hogy mindig sima legyen naponta kell borotválni,de engem nem zavar hogy ha borostás kicsit.Van epilátorom is,néha erőt gyűjtök és azzal szedem le.
2012. jún. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Neked biztos nincs barátnőd. Különben már rég megtaláltad volna a szemöldökcsipeszét:D
2012. jún. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

egy éles szikét megfogsz ejtesz egy kis bemetszést a bőrödön a mellkasodon, majd apró pici vágásokkal miközben húzod elfelé a bőrödet szépen megnyúzod a mellkasodat... garantálom rohadtul fog fájni, de soha többé nem nő szőröd...


Ha kevésbé brutális megoldást szeretnél szőrteleníts veet el te nem nézel reklámokat???


amúgy meg a gyanta se meleg ha nem mondod el senkinek hogy gyantázod magad...


persze az már önmagában meleg, ha szőrteleníted a mellkasod úgyhogy nem értem miért félsz a "meleg" gyantától?

2012. jún. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!