Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szedjem le a fanszőrömet és a...

Szedjem le a fanszőrömet és a hónaljszőrömet?

Figyelt kérdés

Nagyon nagy már a fanszőröm, kb 10-11 cm,húzza a gatya, de eddig nem vágtam le mert nem akartam, de már akkora mint a farkam felállva és már a farkamon is van ,de a hónaljszőröm is nagy. Szedjem le, ha igen miért ha nem miért nem?

Mivel szedjem le a fanszőrömet vagy a hónaljszőrömet?


2011. nov. 6. 20:23
 1/5 anonim válasza:
hát a hónaj szőrt muszáj lenne mert elég zavaró ha vakinek nagy...a fanszőrzet az sztem nem gáz de előszr vágdollóval és ha már kicsi akkor borotvával...
2011. nov. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

undorító igénytelen gusztustalan

szóval le vele :D

2011. nov. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem tök csupaszra nem vágd a fanszőrzeted,az nem férfias,inkább fogd az ollót és vágd jó rövidre.


A hónaj szőrt meg ahogy akarod,télen a hosszú ujjukba,vagy polóban úgy sem látja senki,nyáron meg ha úgy gondold borováld le.


De csak akkor kezd boroválásba,vagy ollózásba ha te magad gondold úgy,ha zavar,de valami divat miatt.

2011. nov. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Állítható testszőrnyírók kaphatóak szinte minden műszaki boltban. Én is vettem egyet és az ágyékomnál, a mllkasomnál és a hónaljamnál is használom. 3-4 mm-re visszavágom 2-3 hetente. Jó hogy van szőr és ápoltnak is hat így + nem szúrja a barátnőmet sem a borotvával ellentétben!
2011. nov. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van,szerinem is férfiasabb ha marad egy kis fazonra vágod szőr és tök ápolt az egész összkép is,meg természetesebb hatású is.
2011. nov. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!