Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy iskolaorvosi vizsgálatom...

Egy iskolaorvosi vizsgálatom mennyire kell leöltözni és mit vizsgálnak meg?

Figyelt kérdés
14/f
2009. júl. 2. 16:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
36%
Vetkőzni kell, azt úgy mondják! Én úgy tudom, hogy csak a pólót kell levenni. De lehet hogy a fiúkat megmogyorózzák
2009. júl. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
34%

Ha emlékem nem csal felsőnél többet sosem kellett levennem.:)

21/L

2009. júl. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
73%

A mi sulinkban volt 8. vége felé. Le kellett venni mindent.

Elég ciki volt, ápolónő doktornő előtt...

2009. júl. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
44%
Nekem tavaly volt ilyenem felvételinél és csak a pólót meg a cipőt!! Melltartó nadrág marad !! Ne félj :D
2009. júl. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
61%
Nekünk bugyira kellett mindig. Egyszer még azt is le kellett. 18/L
2009. júl. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
52%
Nálunk volt fiuknak mogyi,lányoknak nuni nézés,azonfelül magasság,súly,vérnyomás,fogászat.ne aggódj csak megnézik megvan e mind a kettő golyszid és nincs e fitymaszűkületed.
2009. júl. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
de azt mondja meg valaki hogy a lányoknak miért kell levenni a bugyit, ott mit vizsgál a doki???
2009. júl. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
hát a puncidat, sőt olyat is hallottam, hogy a végbelet is... ilyen nekünk nem volt, nemtom mér kellett levenni, csak így felírkálták, hogy kifejlett vagyok vagy mi de má rég volt nyolcadikba
2009. júl. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
64%
nekünk 8.ban súly,magasság,vérnyomás,látás,és megmérték a mellbőséget,amúgy még a nadrágot sem kellett levennünk,csak cipőt és felsőt :)
2009. szept. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Nálunk a lányoknál nem volt nuni vizsgálat,de a fiúknak megnézték a kukiját,de ezt 6. vagy 7. be,sok helyen nincs ilyen viszgálat vagy urológiára küldik őket.Többnyire magasság súly,szem,hallás vizsgálat van.Egyik haveróm kisfia most volt 6.-as nekik urológiráa kellett menni és azt mondták ez a vizsgálat 6.-ban van.Szóval passz
2010. márc. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!