Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Holnap MRI vizsgálatom van és...

Holnap MRI vizsgálatom van és nem tud velem jönni anyukám, de 18 éven aluli vagyok. Ki fogja aláírni a papíromat?

Figyelt kérdés

Jön velem egy 18 éven felüli, a barátom, de mivel Ő nem gyámom, gondolom nem írhatja alá a papírt.

Tudjátok, kapni fogok egy papírt amin rajta van, hogy mi fog történni, mit szabad és mit nem... STB és ezt a múltkori alkalommal anyámnak is alá kellett írnia, + kitölteni de Ő most nem tud velem jönni.

Nem fogják így elvégezni a vizsgálatot?

Azt mondta anya, írjam alá helyette. Ezt lehet? És ha rájönnek mi lesz ?

( Ő úgy sem jöhet be velem a vizsgálatra, és multkor sem ellenőrizték ki írta alá, de kitudja )


Segítsetek légyszives :S


2011. aug. 9. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem ismerem a pontos szabályozást, de szerintem megoldják, ha akarják. Ha egyik szülőd sem tud menni, akkor - figyeleme véve, hogy elég macerás dolog egy MRI vizsgálatot megszervezni, hosszú a sor, szóval nem egy vérvétel kategória - ha normálisak lesznek, szerintem belefér, hogy max. felhívják Anyudat telefonon, és tanúk előtt lepapírozzák, hogy beleegyezik a vizsgálatodba.
2011. aug. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Apukám külföldön él, anyukám pedig vidékre utazott, egyébként is este 10 ( !!!!!! ) re kell mennünk a kórházba, még ha itthon lenne anyám, akkor sem hagyhatná magára a másfél éves testvéremet, este tízkor pedig nem fogja Pestre magunkkal cibálni.

Már voltam kb 2 hónapja ugyan ott egy vizsgálaton, ugyan így MRI-n , nem tudom miért kell megismételni, csak mondták, hogy még egyszer jönni kell.

Sürgősségi vizsgálat az enyém, mert lehet, hogy valami neurológiai bajom van.

Tehát nagyon remélem, hogy meg fogják csinálni a vizsgálatot!!!

2011. aug. 9. 20:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, meg fogják oldani! Drukkolok, hogy mindent rendben találjanak. :-)
2011. aug. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Anyukád egy csupa szeretni való nő, gondolom vagy 12éves és anyád egyedül küld el.
2011. aug. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, 17 éves vagyok és az anyukám eljönne velem, ha tudna, hidd el nem nyaralni utazott vidékre!! :)))

De köszönöm a bunkó hozzászólásod!

2011. aug. 9. 22:11
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Szívesen máskor is a korodat nem írtad, 17 évesen másabb a helyzet, majd te aláírod Mr. Bunkó!
2011. aug. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mrs :)

Egyébként attól, mert majdnem 18 vagyok, nem írhatom alá én!

Nekem is alá kell, de mellé a gondviselőmnek, vagy a NAGYKORÚ gyámomnak.

2011. aug. 9. 23:27
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
ha tudod akkor mi a nyavajáé teszed fel a kérdést?
2011. aug. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem, hogy kinek kellene aláírnia, hanem azt, hogy ha nem Ő írja alá, az gond lehet-e ?
2011. aug. 15. 19:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!