Növök még valamit?
Figyelt kérdés
Sziasztok! Meg szeretném kérdezni hogy 22 evesen meg nöhetek e magassagba? Esetleg van e rá vlmi mód hogy magasabb legyek - vlmi gyogyszer, torna, mit tudom én. Koszi F 222012. máj. 23. 10:22
1/2 anonim 



válasza:





Max. csak pár cm-t,vagy mm-t nöhetsz még!Kosárlabda segit!
2/2 A kérdező kommentje:
a kosarlabdat uzom, szoval azzal nem lenne gond.De mi segit pontosan? a kosár édzés-gyakorlatok magas ugrásra, stb , vagy maga a játék?
2012. máj. 23. 10:37
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!