Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi ez? Hogyan lehet egyszerűen...

Mi ez? Hogyan lehet egyszerűen kezelni? (lent rélszetek)

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok.Nem régiben észrevettem megjelenni kis vérrelteli duzzanatokat a herezacskó környékén. Kép a panaszról.(kép lejjebb)

Érdekelne hogy milyen bőrbetegség ez illetve hogyan tudnám kezelni. Újabb kis pontszerű vér"ömlenyek" is jelentek meg. Nemi betegség nem hiszem hogy lehet mert viszonylag régen volt részem benne illetve az is biztonságosan történt. Értékelném a komoly válaszokat és kérem a hülyeséget mellőzni.


[link]



2012. máj. 1. 00:21
 1/3 anonim ***** válasza:
ezzel mindenképpen menj el a bőr és nemibeteg gondozóba, mert most hiába irogatja neked itt xy hogy ezzel kend meg azzal, így csak ártani tudsz
2012. máj. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én ezt nem látom olyan komolynak!!

Lehet,hogy a alsónadrágtól van..

2012. máj. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát tuti nem komoly. nem is vagyok megijedve. gondolom bőrbetegség vagy éranyajegy vagy minek modják. csak kíváncsi vagyok hogy ellehet-e tüntetni anélkül hogy égőfejjel menyjek orvoshoz egy ilyen miatt :D
2012. máj. 1. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!