Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mivel lehet kezelni az aranyeret?

Mivel lehet kezelni az aranyeret?

Figyelt kérdés
2009. jún. 13. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sokféle készítményí kapható recept nélkül aranyérre, kenőcsök és kúpok, attól függően, hogy belső vagy külső aranyérről van szó.
2009. jún. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a MASTU nevű krémmel kezelem, elég jó!
2009. jún. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én már mindenfélét kipróbáltam, és nekem az a kenőcs vált be, aminek az a neve, hogy "Aranyér elleni kenőcs". Gyógyszertárban lehet kapni, bár ez nem egy új termék.

Ezen kívül ha nem erőlteted a székelést, hanem megvárod, amíg jön magától, akkor magától ki fog jönni a barnamaci, és akkor nem kell nyomni. Ezen kívül ne legyen hasmenés, mert a sokszori székelés sem túl jó, de talán a legrosszab a székrekedés, vagy kemény széklet.

Végül kamillás ülőfürdő igen hatásosan csökkenti a gyulladt eret (vagy másképpen érgyulladást, vagy másképpen vénás érgyulladást, vagy másképpen aranyeret).

2009. júl. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

AKTÍV BALZSAM kizárólag természetes alapanyagokat tartalmaz és kiváló érregeneráló hatása van.

Aranyér esetén hatékony a gyulladáseloszlató, fájdalomcsillapító hatása. Legtöbb esetben 2-4 hét után teljesen visszahúzódik és a műtét elkerülhető. Alapvető a megmosott felület legalább reggel-este történő kezelése.Fontos:a balzsam feljuttatása a záróizomzat fölé, mivel a panaszokat elsősorban a belső aranyerek okozzák! Rendszeres használat meghozza az eredményt.

Ára: 3990 Ft Megrendelhető : gabooo11@citromail.hu

2009. szept. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!