Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mik ezek a fehér pöttyök a...

Mik ezek a fehér pöttyök a makkom alatt?

Figyelt kérdés
Nem azokra a kis kitüremkedésekre gondolok, amik a makk peremén vannak, ezek tudom, hogy nem jelentenek gondot. Viszont az én péniszemen közvetlenül a makk alatt, a fitymafék mindkét oldalán található egy-egy pattanásszerű fehér pötty is, és észrevettem, hogy a napokban kialakult még 1-2, amik korábban biztos nem voltak ott (most az egyik oldalon 3 van, a másikon 1). Jelenthet ez gondot, illetve el lehet valahogy tüntetni őket? A segítőkész válaszokat előre is köszönöm!
2012. márc. 7. 18:44
 1/5 anonim válasza:
Nem tudom mik lehetnek azok,de én is kíváncsi lennék mert nekem is vannak.
2012. márc. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
engem is érdekelne mert nekem is van O.O
2012. márc. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Most olvastam, hogy valami papillonemtudommicsoda a neve és teljesen ártalmatlan.Mosd meg minden nap 3-4 nap mulva el is múlik
2012. márc. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 Minden nap mosom, de nem múlnak el. Nálad ez bevált?
2012. márc. 20. 19:42
 5/5 anonim válasza:
valami faggyúmirigyek amik nedvesen tartják a makkodat hogy ne száradjon ki (nem vagyok benne biztos) szóval teljesen ártalmatlan
2012. márc. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!